Label + Envelope Designer Plus 2000 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Go verze

Label + Envelope Designer Plus 2000

20. prosince 2000, 00.00 | Je libo vlastní přelepku na CD, dopisné obálku či štítek? Nejen o Vánocích se může hodit šikovný prográmek, který přípravu těchto drobností značně zjednoduší.

Label + Envelope Designer Plus 2000 je kolegou Business Card Designeru firmy CAM Development, registrovaná verze stojí opět 25$. Od svého kolegy se sice v mnoha ohledech jinak významně neliší, ale na rozdíl od Business Card Designeru je Label + Envelope Designer už dle svého názvu určen k výrobě přebalů na cédéčka, pohlednic a štítků všeho druhu.Stejně jako v dříve popisovaném Business Card Designeru, také v Label + Envelope Designeru pracujete s objekty. Mimo vektorové kreslení dostupné přímo v programu můžete importovat/vkládat bitmapové a opět vektorové objekty ve formátech BMP, JPEG, PNG, PCX, TIFF, WMF a EMF, vkládat čárové kódy, psát text včetně jeho usazení na obloukovou křivku a rotací, pracovat s databází textových údajů a další věci shodné s možnostmi Business Card Designeru. Protože je ovládání programu zcela shodné s Business Card Designerem, nebudu ho už znovu popisovat, pouze připomenu, že veškeré vlastnosti všech objektů a jejich parametry jako velikosti, barvy, typ písma apod. zadáváte v "Property Editoru", jehož okénko může být plovoucí nebo "zadokované" v hlavním okně programu.Zásadní rozdíly oproti Business Card Designeru nenajdete ani v dodávaných předlohách, pochopitelně až na jejich velikosti a tvary. Vše je přehledně rozděleno do kategorií, jednotlivé předlohy už obsahují základní textové informace, které lze dále upravit v editoru. Ke každé předloze můžete v Design Wizardu nebo později v prostředí editoru přiřadit pozadí ve formě bitmapového i vektorového obrázku, navrhnout a uložit si můžete i libovolné množství vlastních předloh.Společně s programem dostanete spoustu klipartů, které lze stejně jako u Business Card Designeru částečně upravit v "Pick Graphics" - otočit je, oříznout nebo stranově převrátit, nastavit okraje, přidat ořezové značky pro štítky atd. Výsledek práce si pak můžete prohlédnout na tiskovém preview vše si vytisknout nebo využít služeb komfortního (a za příplatek dodávaného) Print Designeru Deluxe.


Protože se Label + Envelope Designer Plus 2000 od svého sesterského programu téměř neliší, je celkové zhodnocení jeho možností také zcela shodné. Pokud tedy potřebujete rychle a relativně komfortně vyrobit jakýkoliv štítek atp., můžete si Label + Envelope Designer vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Download  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: