Eye Candy 3 SE - pluginy pro váš Photoshop zdarma - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Eye Candy 3 SE - pluginy pro váš Photoshop zdarma

8. listopadu 2001, 00.00 | Co vám říká firma Alien Skin? Pokud se vám vybaví sady plug-inů Eye Candy a Xenofex, máte dobrou paměť. Balík Eye Candy 3 byl dokonce před pár dny ve speciální edici uvolněn jako freeware.

K oživení zájmu o nové verze produktů si u Alien Skin Software vybrali osvědčenou, ale ne zase tak často používanou metodu. Balík Photoshop kompatibilních plug-inů Eye Candy 3.1 totiž firma uvolnila jako freeware, přesněji řečeno jako speciální edici sloužící k propagaci nové verze Eye Candy 4000 (kterou jsme už na Grafice On-line recenzovali). Speciální edici Eye Candy 3.1 si můžete stáhnout zde, a to ve verzi pro Windows i Macintosh. Akce sice není nijak časově omezena, ale pokud máte o dané plug-iny zájem, měli byste si se stažením pospíšit, uvedená adresa totiž není oficiálně k dispozici a zřejmě nebude fungovat napořád.

Speciální edice Eye Candy 3.1 obsahuje jednak 21 filtrů (pochopitelně plně funkčních), které si možná pamatuje nejeden grafik pracující v ranných verzích Photoshopu. Ke všem filtrům je k dispozici přes 200 předvoleb usnadňujících tvorbu nejrůznějších efektů a podle informací od Alien Skin Software nejsou plug-iny časově omezeny. Protože má celá edice sloužit k propagaci Eye Candy 4000, najdete v ní současně i filtry obsažené v Eye Candy 4000 - tři z nich jsou plně funkční, zbytek je demo. Současně s touto akcí byla snížena cena Eye Candy 4000 ze 169 USD na 129 USD, která zřejmě bude platit dokud se neobjeví nová verze Eye Candy.Naprostá většina filtrů obsažených v Eye Candy 3.x (viz několik ukázek na osvěžení paměti) už nemá takovou užitnou hodnotu, která by ospravedlnila jejich komerční prodej (ostatně časy Photoshopu 3.x jsou už nenávratně pryč), takže uvolnění této speciální edice je sice šikovný, ale celkem pochopitelný marketingový tah. Nejsem si jistý, zda v současné době lze možnosti filtrů v Eye Candy 3 nějak smysluplně využít, to už je ale pouze na vás.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Download  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: