Discreet se chystá streamovat - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Go verze

Discreet se chystá streamovat

3. září 2001, 00.00 | Firma Discreet je zaměřena zejména na profesionální uživatele, přesto svým nejnovějším krokem ukazuje, že chytá vítr správným směrem, kde už se začínají pohybovat její konkurenti.

Po vydělení divize Kinetix, zakoupení firmy Firmy a přejmenování divize (na Discreet) se ukazuje, že to byl velice chytrý tah. Obě části firmy prosperují a dělají svou část obchodu. Autodesk se zaměřuje na klasické projektování, discreet spíše na animace, modelování a digitální video. Přesto je dobře viditelná skutečnost, že Discreet zatím oslovuje zejména profesionální uživatele.

Ovšem ostatní firmy už dávno zachytily poptávku po programech pro tvorbu domácího digitálního videa, ale také pro přípravu DVD a pro Internet. Proto Autodesk podepsal odhodu o zakoupení produktů firmy Media 100. Název firmy vám možná mnoho neřekne, ale určitě by měl její nejznámější produkt, kterým je určitě Cleaner.

Součástí odkupu je kromě Cleaneru 5, Cleaneru EZ, Cleaneru Live, Chargeru a SuperChargeru také sada nástrojů a technologií pro editaci a dynamické streamování - CineStream, EventStream, EditDV a IntroDV. Podle podepsané dohody se zmíněné produkty stanou součástí programové řady divize Discreet. Cena za produkty firmy Media 100 byla stanovena na 16 mil. USD, transakce má být uzavřena až po ukončení třetího fiskálního čtvrtletí u Autodesku.

Firma Media 100 zakoupením produktů nezaniká ani se nestává součástí Autodesku. Media 100 bude dále vyvíjet systémy pro práci s digitálními médii, jako jsou iFinish nebo Media 100i a hardwarové produkty. Nicméně "postižení" pracovníci ze softwarové divize se "přesunou" do divize Discreet.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: