AVID Open House v Praze! - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Go verze

AVID Open House v Praze!

11. prosince 2000, 00.00 | Zítra proběhne den otevřených dveří společnosti Visual Connection, v rámci kterého budou předváděny profesionální systémy společnosti AVID prezentátory z evropské centrály této společnosti.

Společnost AVID není potřeba nikomu asi příliš dlouze představovat. Již dlouhá léta je pojmem, o kterém se prostě nediskutuje a je synonymem pro profesionální prostředí všech filmových a video tvůrců. Jednou z mála nevýhod propracovaných systémů této značky je relativní cenová nedostupnost, která je v profesionální třídě prostě samozřejmostí.

Pokud někdo uvažuje o koupi tohoto systému má šanci, že mu bude předveden některým z prodejců. Ale pokud jde o běžného smrtelníka uvažujícího o tom, že by s podobným systémem učil pracovat, tak u těch je situace dost komplikovaná. Každý kdo AVID má se jej pochopitelně snaží využívat na 100% a nějaké předvádění moc nepřichází v úvahu. Proto rádi informujeme o každé možnosti vidět profesionální systém v akci.

Zítra, 12. prosince proběhne den otevřených dveří společnosti Visual Connection. Bezesporu největším lákadlem celé akce bude přítomnost AVID managera pro střední Evropu a dvou prezentátorů téže společnosti. V programu je předvedení systémů AVID Symphony, AVID Media Composer, AVID Xpress DV a AVID ePublisher. Celá akce bude probíhat od 10 do 16 hodin s tím, že hlavní prezentace proběhnou v 10 a 13 hodin.

Pokud máte opravdový zájem o oblast post-produkce a zpracování videa, tak si uvedenou akci rozhodně nenechte ujít. Jen málo kdy je možné shlédnout profesionální prezentaci AVID systému bez nějakého toho veletržního mumraje. Je velice pravděpodobné, že akci nebudou provázet davy zvědavců a přijdou pouze opravdový fandové či vážní zájemci.

A kde se akce koná? V sídle společnosti v Kozácké ulici v Praze.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální video  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: