Adobe Acrobat 6.0 Roadshow - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Go verze

Adobe Acrobat 6.0 Roadshow

23. září 2003, 00.00 | Amos Software stejně jako Adobe Systems budou chybět na letošním Invexu a místo prezentace na veletrhu společně připravují sérii seminářů po celé ČR. Nejaktuálnější akcí je Adobe Acrobat 6.0 Roadshow.

Společnost AMOS Software oznámila, že se letos poprvé v desetileté historii společnosti nezúčastní veletrhu informačních technologií Invex 2003. Společnost AMOS Software vystavovala na posledních dvou Invexech na společném stánku se svým dvorním dodavatelem, společností Adobe Systems, která tak bude na Invexu chybět také.

O prezentace novinek z oblasti publikačního software však zákazníci nepřijdou. Obě společnosti se dohodly, že svou neúčast na veletrhu Invex nahradí řadou odborných prezentací, zaměřených vždy na určité cílové skupiny, jednotlivé produkty nebo ucelená řešení.
První z nich, "Adobe Acrobat 6.0 Roadshow", mají všichni zájemci možnost spatřit již tento pátek, tedy 26.9. 2003 od 10:00 ve Společenském sále Kongresového centra v Praze, kde bude poprvé oficiálně představena nová verze aplikace pro tvorbu a práci se soubory PDF, Adobe Acrobat 6.0 CZ. Účast na této prezentaci je zdarma a účastníci se na ní seznámí jak s koncepcí a výhodami samotného formátu PDF, tak i s novinkami v nejnovější verzi a s příklady nasazení aplikace Adobe Acrobat v praxi. Své si tedy na prezentaci najdou jak laici, tak i profesionální uživatelé této celosvětově velice rozšířené aplikace. Více o této prezentaci na http://www.amsoft.cz/Akce/Roadshow/main.asp

"Po velice důkladném uvážení jsme se rozhodli, že prostředky, které jsme v minulosti každoročně vkládali do účasti na veletrhu Invex, využijeme na uspořádání série prezentací pro naše stávající i budoucí zákazníky. Za tímto rozhodnutím stojí především naše přesvědčení, že podobné prezentace jsou pro naše klienty přínosnější, než návštěva stánku na veletrhu, a tím pádem je i efektivita vynaložených prostředků vyšší," řekl Martin Škorpil, ředitel společnosti AMOS Software.

Pro nejbližší období připravuje společnost AMOS Software ve spolupráci s dalšími partnery sérii tří menších regionálních prezentací v Plzni, Brně a Ostravě a v listopadu opět dvě větší akce, přičemž jedna z nich bude zaměřena na digitální zpracování obrazu a zvuku. Součástí jednotlivých tématicky zaměřených prezentací bude ukázka nových multimediálních produktů, jako je Adobe Encore DVD, Adobe Audition nebo nových verzí již dobře známých aplikací Adobe After Effects 6.0 nebo Adobe Premiere Pro.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: