DTP pracovník - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


DTP pracovník

Grafik/DTP

Adresa:

Praha

Telefon:

773945069

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

30. srpna 2020, 00.00 | Dobrý den, hledám práci jako grafik/DTP na full-time nebo externě. Zkušenosti 15 let jako DTP operátor (7 let), poté grafický designér, art director. Velké nadnárodní i menší reklamní agentury (Euro RSCG - Havas, Kristián, Wunderman, Publicis). Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat), Mac i PC, Cinema 4D. Jsem schopen obsáhnout celý proces od kreativního návrhu po korektní tisková data případně podklady pro online. Složité katalogy, POS včetně návrhu výsekovek, merkantil, knižní sazba, klíčové vizuály, polepy, vizualizace, focení, montáže, retuše. Aj+Nj slovem i písmem.
Ukázky prací:
https://documentcloud.adobe.com/link/review?uri=urn:aaid:scds:US:a32616ba-0ac9-4fa5-a591-440ea2473569

 

 

 

Senior DTP operátor (obalový design a další)

Adresa:

Pod Čertovou skalou 4/823

Telefon:

776341342

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

11. srpna 2020, 00.00 | Rád bych nabídl své služby v oblasti DTP. Mám 10 letou praxi na pozici Senior DTP operátor v designové agentuře se zaměřením na obalový design (práce na značkách Vitana, Intersnack, Krušovice, Zentiva, Big Shock, Tchibo, Sunar, Hami, Savo, Kunín, Bohemia Sekt, Tesco, Albert, Stock, Orion, Bohemia, Alpa, Prima, Lobkowicz a další). Dále 2 roky jsem navrhoval a zpracovával prezentační materiály pro výrobce senzorové techniky a 3,5 roku jsem pracoval v grafické redakci na pozici grafik/DTP operátor (vydávání časopisů). V případě dohody možnost práce i na ŽL, případně externě (pracuji v Adobe CC 2020). Nabízím pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu. Těším se na naši případnou spolupráci.

 

 

 

dtp/grafik s praxí-trvalé zaměstnání

Adresa:

Kánský

Telefon:

735 512 141

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

21. července 2020, 00.00 | Nabízím práci jako DTP/grafik. Dlouholetá praxe reklamní agentury, naposledy tiskárna (3 roky). Preferuji dlouhodobou spolupráci s docházkou do zaměstnání. Můžu pracovat na OSVČ. Bližší informace : https://www.linkedin.com/…52/ Nástup možný od září 2020. Těším se na spolupráci.

 

 

 

DTP operátor

Adresa:

-

Telefon:

-

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

21. července 2020, 00.00 | Hledám místo DTP operátora na HPP v Praze. Vystudovala jsem SOU polygrafické a mám třiadvacetiletou praxi v oboru. Pracuji v programech InDesign, Illustrator a Photoshop. Mám zkušenosti se zlomem knih, časopisů i drobného merkantilu.

 

 

 

Vložte inzerát

 Vyberte téma *

 Titulek inzerátu *

 Zobrazit dní

 Pokud neuvedete počet dní, inzerát bude zobrazen 30 dní. Maximální doba zobrazení je 100 dní.

 Text inzerátu *

 

 Jméno a příjmení *

 E-mail *

 Adresa

 Telefon

 Web

 Fax

 

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: