Panasonic profidispleje řady LF60/LF6 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Aktuality

Panasonic profidispleje řady LF60/LF6

9. prosince 2013, 16.48 | Společnost Panasonic Visual System Solutions uvádí na trh novou řadu displejů LF60/LF6, která doplňuje aktuální nabídku LCD panelů s LED podsvícením. Nové displeje nabídnou úhlopříčky 55 palců (TH-55LF60 a TH-55LF6), 47 palců (TH-47LF60 a TH-47LF6) a 42 palců (TH-42LF60 a TH-42LF6). Vhodné jsou pro prezentace, restaurace, školy, firmy a letištní nebo nádražní haly.

 

Všechny panely jsou vybaveny praktickou funkcí Digital Link. Ta umožňuje jednoduché nastavení a snižuje celkové náklady na systém. Digital Link nabízí i další výhody, třeba snadné zapojení kabelů, které sníží náklady na práci při instalaci zařízení a schopnost přenášet obraz, zvuk a řídicí signály na dlouhé vzdálenosti (až 100 m) pomocí jediného kabelu LAN. Díky tomu lze přenášet kvalitní obraz a zvuk a využívat dálkové ovládání.

 

Panasonic profesionální displeje řady LF60/LF6

 

Extrémně odolné zobrazovací panely displejů řady LF60/LF6 lze provozovat non-stop, což je ideální pro aplikace jako jsou přepravní zařízení a restaurace. Mají nízkou spotřebu energie, jsou šetrné k životnímu prostředí a kombinují nízkou hmotnost se stylovým designem, což usnadňuje využití v řadě komerčních aplikací. Modely LF60 mají jas 700 cd/m2 a LF6 450 cd/m2. Výrobce zaručuje maximální spolehlivost, čitelnost a flexibilitu vhodnou pro digitální zobrazovací a profesionální aplikace a maximální výkonnost pro podnikatelské využití. Design bez ventilátoru vyžaduje jen minimální údržbu, je vysoce spolehlivý a umožňuje bezproblémový tichý provoz.

 

Panasonic profidispleje řady LF60/LF6

 

Čitelnost je výborná bez ohledu na úroveň okolního osvětlení. Úroveň jasu a bezkonkurenční kvalita obrazu těchto profesionálních displejů umožňuje využití i ve velkých, jasně osvětlených prostorách, jako jsou letiště nebo nádraží. Zobrazovací panely IPS přinášejí špičkovou reprodukci barev a výjimečně široký pozorovací úhel, což je ideální pro digitální zobrazování a jiné profesionální aplikace. Díky vysoké kvalitě zobrazení Full HD lze informace předávat jasně a zřetelně a všechny detaily jsou dobře viditelné.

 

Panasonic profidispleje řady LF60/LF6

 

Lze je nainstalovat na šířku i na výšku, podle požadavků zobrazovaného obsahu a místa instalace aniž by se projevily nerovnoměrnosti zobrazení. Je to možné díky relativně jednolité distribuci tlaku v porovnání s TV panelem, která umožňuje mnohem vyšší stabilitu. Bez ohledu na způsob instalace zůstává životnost světelného zdroje stejná, protože zařízení udržuje stálou provozní teplotu. Tenký design výborně ladí s prostředím instalace a zajišťuje minimální vyčnívání rámu, který má šířku 16 mm. Mají vestavěny 10W reproduktory, při použití obsahu se zvukovou stopou tudíž není třeba instalovat samostatné reproduktory.

 

Displeje řady LF60/LF6 jsou na trh uváděny postupně. Modely o úhlopříčkách 47 a 42 palců jsou dostupné od listopadu 2013 a prodej displejů o úhlopříčce 55 palců bude zahájen během prosince 2013. Podrobné informace o řadě LF60/LF6 a dalších zobrazovacích systémech Panasonic najdete na webu business.panasonic.co.uk.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: