Martin Sidorják – Barvy sportu v Nikon Photo Gallery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Aktuality

Martin Sidorják – Barvy sportu v Nikon Photo Gallery

28. listopadu 2013, 05.36 | Společnost Nikon spol. s r.o. dne 30. listopadu 2013 v pražské Nikon Photo Gallery na Újezdě otevírá pro veřejnost výstavu Martina Sidorjáka s názvem Barvy sportu. Vernisáž se uskuteční v pátek 29. listopadu a výstavu budete moci navštívit až do 19. ledna 2014.

 


Výstava Barvy sportu představuje průřez tvorbou Martina Sidorjáka v souboru přibližně 40 fotografií. Jedná se o autorovu tvorbu z období digitalizace, jak ji sám nazývá, kdy už všechny fotografie pořídil pouze digitálním fotoaparátem. Spolu s autorem se na tvorbě výstavy podílel pan Jiří Pekárek, kterého autor nazývá nejlepším sportovním fotografem v České Republice.

 

Martin Sidorjáka – Barvy sportu v Nikon Photo Gallery

Jak název výstavy naznačuje, Martin Sidorják se věnuje především sportovní fotografii, za kterou získal několik ocenění. Například v soutěži Czech Press Photo získal první místo v kategorii Sport v letech 1998, 2001 a 2002 a v roce 2008 získal Grant hlavního města Prahy – Kolo jako alternativní dopravní prostředek.

Výstavu fotografií Martina Sidorjáka můžete v Nikon Photo Gallery, Újezd 19, Praha 1 - Malá Strana, zhlédnout do 19. ledna 2014. Galerie má otevřeno od úterý do neděle od 12 do 19 hodin, vstup je zdarma. Více informací získáte na webu galerie.

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: