iZIN – IDIF vydává nový týdeník! - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Aktuality

iZIN – IDIF vydává nový týdeník!

16. února 2013, 23.00 | IDIF začal vydávat nový internetový magazín o fotografování, videu, grafice, tisku a médiích. Průvodce světem zobrazování, který všem, zejména pak fanouškům, hobby fotografům a fotografkám, stejně jako studentům a studentkám těchto a dalších souvisejících oborů poskytne každý týden nejaktuálnější informace, zajímavé tipy, zábavu i praktické rady, rozhovory, ale také inspiraci.

 

Nový internetový týdeník iZIN IDIF vám bude pravidelně před víkendem přinášet výběr aktuálních a zajímavých informací, speciálních nabídek, stručné a věcné tipy a také informace, které jsou nebo mohou být pro vás nové, důležité a zajímavé. Své místo v něm budou mít rozhovory se zajímavými lidmi, hlavně fotografy a fotografkami, stejně jako pozvánky na výstavy a jiné akce a také různé soutěže, především fotografické, ale také ankety a další projekty.

 

Přirozeně vás bude také informovat o aktuálních akcích, které pořádá a nabízí IDIF a IDIF Education ve svých ateliérech a výukových sálech v Praze, Brně a Liberci. Jako první budete informováni o zajímavých nabídkách a různých akcích, které by neměly uniknout vaší pozornosti. A vzhledem k týdenní periodicitě je zřejmé, že prioritou je a bude aktuálnost. V tomto ohledu je internetový týdeník iZIN IDIF vhodným rozšířením a dalším posílením projektů informačních portálů IDIF, se kterými je přímo propojen.

 

iZIN – IDIF vydává nový týdeník!

 

Magazín je neprodejný. V internetové podobě je zdarma zasílán uzavřenému okruhu osob a firem. Do své e-mailové schránky ho automaticky dostávají členové klubu IDIF a může jej dostávat každý, kdo se k jeho odběru přihlásí. Celkové řešení týdeníku, včetně orientace na výšku, bere v úvahu nejen rozšířené používání tabletů a chytrých mobilních telefonů, ale také čteček elektronických knih, z nichž některé neumožňují čtení v orientaci na šířku. Pro čtení na monitorech a displejích laptopů, které jsou převážně širokoúhlé, doporučujeme použít zobrazení dvou stran vedle sebe. Časopis je koncipován tradičně – s dvoustranou jako základem či nejmenší jednotkou a s výrazovými prostředky, které plně vycházejí z obsahu.

 

Na portálu IDIF.cz bude postupně vytvářen archiv všech čísel, ze kterého si budete moci stáhnout verzi magazínu ve formátu PDF v tiskové kvalitě. Časopis má standardní formát a velikost A4, ve startovacím rozsahu tento soubor vhodný pro tisk představuje objem dat kolem 6,5 MB.      

 

Přejeme vám příjemné čtení a věříme, že každý z vás najde už v prvním čísle informace, které ho zaujmou. Těšíme se na vaše reakce, uvítáme všechny věcné podněty a rádi vyjdeme vstříc vašim přáním, bude-li to jen trochu možné.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: