Druhý den 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Aktuality

Druhý den 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW

4. října 2013, 08.54 | Pátek 4. října 2013 je druhým dnem konání 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW. O pestrém programu DigiFora vás informujeme, dnes přinášíme alespoň malý výběr fotografií. Ale ještě zmíníme jednu informaci, kterou jsme poprvé oznámili až včera: Na 18. DigiForu byl zahájen předprodej velice žádané knihy Mistrovství práce s DSLR za speciální veletržní cenu 650 Kč.

Přitom doporučená prodejní cena je 750 Kč, tudíž ušetříte celou stokorunu. Pro úplnost připomínáme, že vydavatelem této populárně-odborné publikace je IDIF Publishing a autorem Roman Pihan, s nímž se můžete setkat na jeho prakticky koncipovaných programech, které si pro vás připravil na 18. DigiForum.  

 

Silvia Szépe a Harley-Davidson na 18. DigiForu

 

V centru dění je velké pódium, které společnost FOMEI upravila jako fotostudio vybavené osvětlovacím systémem a profesionálním příslušenstvím firmy FOMEI. Kompletní fotostudio je možno na dálku ovládat pomocí PC a MAC a nově i pomocí iPhone a iPad. Na pódiu je umístěn skvostný a pečlivě vyleštěný motocykl značky Harley-Davidson spoře a kolem něj a na něm se pod taktovkou zkušeného a excelentního fotografa Aleše Funkeho pohybuje a pózuje půvabná modelka a tanečnice Silvia Szépe.

 

Mnoho tváří ženy - portrét

 

Téma hlavního workshopu je „Mnoho tváří ženy“ a program je rozdělen do tří částí: glamour, tanec, fashion/portrét. Ve čtvrtek program začínal od základů, tedy od portrétu. Téma glamour realizuje IDIF ve spolupráci se společností Harley-Davidson Praha (Klasik Moto, a.s.).

 

Silvia Szépe a Aleš Funke v akci

 

Silvia Szépe a Aleš Funke v akci...

 

Aleš Funke a účastníci zájezdu

 

Workshopy vede známý a zkušený fotograf a lektor Aleš Funke, od kterého návštěvníci získají mnoho cenných rad a tipů a s nímž budou moci konzultovat vše, co je v oblasti fotografie zajímá.

 

Robert Vano I

 

Robert Vano na svém semináři... 

 

Robert Vano II

 

... zaujal návštěvníky nejen svou tvorbou, ale také svým jedinečným projevem, kterým o ní vyprávěl.

 

FOMEI

 

Kousek od pódia je expozice FOMEI, ve které se návštěvníci mohou podrobně seznámit s velmi zajímavými novinkami v ateliérovém, ale také mobilním vybavení. Mezi nejzajímavější novinky určitě patří nový akumulátorový stroboskopický blesk Digitalis Pro S400DC. Tento unikátní studiový blesk můžete používat kdekoli bez potřeby elektrické sítě. Přístroj obsahuje výměnný lithium-iontový akumulátor s kapacitou na 500 až 700 záblesků na plný výkon 400 Ws. Druhá část expozice je zaměřena na tisk fotografií a návštěvníci zde mohou konzultovat vše, co je zajímá, ale také si tu mohou nechat vytisknout své fotografie. 

 

video a hudba

 

Jak víte, letošní 18. DigiForum probíhá spolu s veletrhy FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW. Toto spojení je zcela přirozené, vždyť k multimediální zábavě neodmyslitelně patří video i hudba. 

 

video a hudba napříč žánry zajímá návštěvníky napříč věkovými kategoriemi

 

Video a hudba napříč žánry zajímá návštěvníky napříč všemi věkovými kategoriemi.

 

Těšíme se na setkání s vámi i dnes, v pátek 4. a v sobotu 5. října 2013 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Adresa výstaviště: Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany. GPS lokace: 50°7’41.662”N, 14°30’51.679”E. Otevírací doba: 3. a 4. 10. 2013 10–18 a sobota 5. 10. 2013 10–17 hodin. Podrobnosti o veletrzích na ForCamera.cz.

 

mladí zvukaři

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: