Den optiky FOMEI - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Aktuality

Den optiky FOMEI

29. března 2013, 11.46 | Den optiky FOMEI v BRNĚ se uskuteční v pátek 19. dubna 2013 od 13 hodin na střelnici v Brně – Soběšicích. Současně proběhne druhý ročník soutěže ve střelbě na skeet. FOMEI představí zajímavé produkty ze své nabídky včetně novinek a účastníci si všechny prezentované dalekohledy a puškohledy budou moci vyzkoušet.

 

Podstatnou částí setkání je denní a večerní pozorování, přednáška o dalekohledech a puškohledech FOMEI a také všeobecná pravidla, jak si vybrat dalekohled nebo puškohled, aby přesně vyhovoval záměru uživatele. Pro obchodníky je připraven 2. ročník FOMEI CUPu ve střelbě na skeet.

 

Den optiky FOMEI

 

FOMEI představí kompletní nabídku sortimentu optiky Fomei, která je připravena pro rok 2013. Z novinek to bude třeba triedr Foreman 8×52 s vrstvami DEC a HTC, Spotting Scope 20–60×60 nebo puškohled Foreman 8×56 s HTC vrstvou. Vše bude možné vyzkoušet v praxi, pozorováním přírody a také střeleckého turnaje.

 

Den optiky FOMEI v BRNĚ

 

Sportovní broková střelnice v Brně se nachází na spojnici mezi brněnskými městskými částmi Královo Pole a Soběšice – GPS 49° 14' 29.2" N, 16° 36' 34.1" E; StrelniceSobesice.cz

 

Den optiky FOMEI

 

Podrobnosti na webu FOMEI.com a zde je připomenutí loňského dne na YouTube.com.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: