Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Skenery

Jak se skenuje se SilverFastem, 3.díl

21. prosince 2005, 00.00 | SilverFast je dnes nejrozšířenějším otevřeným řešením pro ovládání skeneru a digitalizaci obrazu. Přinášíme třetí díl seriálu, který představuje práci s tímto softwarem. Tentokrát jsme si vzali na paškál restaurování poškozených snímků.

 

 

 

HP v roce 05 plné změn

14. prosince 2005, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard uspořádala koncem minulého týdne tiskovou konferenci, na které oznámila své výsledky za finanční rok 2005. Co všechno o sobě prozradil tento IT gigant?

 

 

 

Jak se skenuje se SilverFastem, 2.díl

13. prosince 2005, 00.00 | SilverFast je dnes nejrozšířenějším otevřeným řešením pro ovládání skeneru a digitalizaci obrazu. Přinášíme druhý díl seriálu, který představuje práci s tímto softwarem a zároveň vás provede celým procesem skenování. Tentokrát se budeme věnovat skenu průsvitných předloh.

 

 

 

Jak se skenuje se SilverFastem, 1.díl

9. prosince 2005, 00.00 | SilverFast je dnes nejrozšířenějším otevřeným řešením pro ovládání skeneru a digitalizaci obrazu. Nabízíme vám seriál, který představuje práci s tímto softwarem a zároveň vás provede celým procesem skenování.

 

 

 

Skener Epson Perfection 4990 Photo v praxi

19. září 2005, 00.00 | Do našeho redakčního testu jsme dostali nový špičkový amatérský skener značky Epson. Jaký je rozdíl mezi amatérskou a profesionální třídou skenerů a co můžete očekávat za více jak 12 000,- Kč?

 

 

 

ScanSoft PaperPort Professional 10: výkonný systém pro správu dokumentů

9. září 2005, 00.00 | Skenované, PDF či kancelářské dokumenty, digitální fotografie i další rozmanitý obsah
umí velmi zajímavým způsobem spravovat produkt společnosti ScanSoft. Jak vypadá jedno z
nejlepších řešení pro správu dokumentů v kancelářích či na pracovištích nízkonákladového
tisku?

 

 

 

IFA 2005 - svět spotřební elektroniky jak na dlani

5. září 2005, 00.00 | Berlínská IFA 2005 je právě v plném proudu a my vám přinášíme jakéhosi kapesního průvodce veletrhem. Co všechno je vidět na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky necelých 300km od nas?

 

 

 

Scanner HP Scanjet 4370 v praxi

2. září 2005, 00.00 | Do redakce nám dorazil na otestování nový foto skener od Hewlett Packard s označením Scanjet 4370. Jedná se o klasické jednoduché skenovací zařízení, jenž nabízí kromě skenování obrázků a textů také možnost přímého skenu diapozitivů nebo negativů a to pomocí adaptéru „na míru“, který je implementován do horního víka zařízení.

 

 

 

Epson Perfection 4490 Photo – Inteligence na vzestupu

22. srpna 2005, 00.00 | Společnost Epson uvádí na trh nový skener Perfection 4490 Photo, který je určen především pro nadšené fotoamatéry. Zařízení je vybaveno „přirozenou digitalizací“, vysokým rozlišením a digitální technologií ICE, která dokáže automaticky eliminovat chyby a poškození jako jsou prach a škrábance.

 

 

 

Xerox útočí: Rychlejší skenování i tisk

12. srpna 2005, 00.00 | Společnost Xerox si je dobře vědoma, že na rychlosti záleží, a proto tu jsou skenery typu OneTouch a DocuMate a nová tiskárna řady 4xxx. Výrobce sází především na větší rychlost, což je samozřejmě jeden z nejdůležitějších parametrů vůbec, protože jak je známo, čas jsou peníze. Můžeme se tak těšit na rychlost tisku až 110 stran nebo duplexní skenování dosahující hodnot 66 stran za minutu.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: