Skenery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Skenery

Skenery na Invexu 2001

19. října 2001, 00.00 | Pokud si chcete vybrat domácí nebo kancelářský skener, může vám návštěva Invexu pomoci. Výrobci do Brna přivezli opravdu bohatou nabídku. Jaké je invexové menu?

 

 

 

Bombastické znovuzrození českého Epsonu?

16. října 2001, 00.00 | Po letech stagnace pod křídly firmy Eprint se Epson rozhodl přímo vstoupit na český trh a trochu s ním zatřást. Může se mu to s novými modely podařit?

 

 

 

Hp psc 950 - opravdu vše co můžete potřebovat

11. října 2001, 00.00 | Význam slova "multifunkční" se v případě nového modelu psc 950 podařilo posunout opět o něco dál. Přitom se jedná o zařízení vhodné i pro domácnost. Kdo by nechtěl tisknout, faxovat, kopírovat, skenovat ...

 

 

 

Skenování pod Mac OS X - Agfa FotoLook 3.6

10. října 2001, 00.00 | Agfa jako první uvádí pro své skenery ovladače pod Mac OS X. My jsme se podívali na zoubek kombinaci DuoScanu f40 s FireWire připojením a s novou verzi FotoLooku.

 

 

 

Podzimní novinky u HP

1. října 2001, 00.00 | Firma HP pořádá téměř pravidelně podzimní setkání s novináři, na kterém prezentuje své novinky. Některé novinky byly již uvedeny v létě (skenery), ale přesto je jich stále dost. Například úplně nová řada inkoustových tiskáren...

 

 

 

Dvě filmové novinky od Minolty - DiMAGE Scan

1. října 2001, 00.00 | Přes digitální fotoaparáty Dimage nesmíme zapomínat, že Minolta má také filmové skenery, které rozhodně stojí za pozornost. Do nových modelů zabudovala Minolta zajímavou novinku.

 

 

 

Praktický tip pro skenování

14. září 2001, 00.00 | Skenování se dá dělat na jedno tlačítko nebo jinak. Možná vás napadá, proč vaše skeny nevypadají jako ze studia. Jedním z důvodů může být nastavení histogramu…

 

 

 

Seybold SFO 2001

 

 

 

Seybold SF se blíží, budeme při tom!

12. září 2001, 00.00 | Nejprestižnější akce v oblasti pre-pressu se blíží a díky našim sponzorům budete i vy při tom. Dnes na téma: kdo tam bude a kdo bude chybět.

 

 

 

Photoshop: Nastavení pleťové barvy

29. srpna 2001, 00.00 | Jednou z nejtěžších úprav, které musí skenerista, nebo grafik upravující digitální fotografie řešit, je správné nastavení pleťové barvy. Je tu totiž mnoho faktorů, jež výsledek ovlivňují.

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: