Nový Adobe Photoshop 7.0 CE - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


fotograf

Nový Adobe Photoshop 7.0 CE

Photoshop 7

24. července 2002, 00.00 | Adobe ohlásila středoevropskou verzi nového Photoshopu 7.0 CE podporující česká písma a spolupráci s českými verzemi Adobe InDesign 2.0 CZ a Acrobat 5.0 CZ.

Společnost Adobe ohlásila Adobe Photoshop 7.0 CE, středoevropskou verzi upgradu programu pro úpravu digitálních obrazů. Photoshop 7.0 CE zahrnuje podporu pro česká písma i v názvech souborů, synchronizaci klávesnice a spolupráci s českými verzemi Adobe InDesign 2.0 CZ a Acrobat 5.0 CZ.

Rozšířené funkce verze CE pro české uživatele:

  • Type Tool - Nástroj pro psaní a úpravu textu umožňuje psát nejen česky, ale i azbukou, řecky, turecky a pobaltskými jazyky. Rozšířená podpora pro české sady písem a fonty.
  • Copy/Paste - Pomocí funkcí Kopírovat a Vložit je možné kopírovat text z a do aplikací Adobe InDesign 2.0 CZ a Acrobat 5.0 CZ, a také z Simple Text (pro Macintosh) a Poznamkového bloku, Wordpadu a programu Microsoft Word (pod Windows).
  • Prohlížeč souborů - Podporuje českou diakritiku v názvech souborů a umožňuje řazení podle české abecedy.
  • Seskupování fontů podle jazyků - Druhy písem mohou být řazeny podle jazyků a teprve následně podle abecedy. Tato funkce může být vypnuta.
  • Synchronizace klávesnice - Umožňuje přepnout na automatickou synchronizaci typu klávesnice s vybraným fontem.
Cena a dostupnost
Adobe Photoshop 7.0 CE bude dostupný ve druhém čtvrtletí 2002 pro všechny platformy. Odhadovaná cena je 25 480 Kč. Registrovaní uživatelé předchozích verzí mohou upgradovat za odhadovanou cenu 5 910 Kč. Informace o dalších jazykových verzích jsou k dispozici na adrese http://www.adobe.com/products/photoshop.

Podrobné informace o novinkách v sedmé verzi Adobe Photoshopu naleznete v našem článku Co nového přináší Adobe Photoshop 7?

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Photoshop  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: