Pracovní příležitosti – hledám práci - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Pracovní příležitosti – hledám práci

Grafička na zlom časopisu

Adresa:

-

Telefon:

731352039

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

7. října 2019, 00.00 | Jsem k dispozici na zlom časopisu (InDesign), zkušenosti mám se zlomem i designem, portfolio zašlu. Nejlépe 3 dny v týdnu, i externě.

 

 

 

Nabízím dlouhodobou externí spolupráci

Adresa:

-

Telefon:

732627493

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

6. října 2019, 00.00 | Dobrý den,
rád bych Vám touto cestou nabídl své služby grafika/DTP/designera/webdesignera, kterého potřebujete a od kterého očekáváte roky a praxí ověřené zkušenosti i vše potřebné pro rychlou a kvalitní realizaci Vašich zakázek.
Bydlím na severní Moravě, mám více než 20ti leté zkušenosti s oblastí propagace, reklamy a marketingu, znám také vše potřebné ohledně technické přípravy dat jak pro řezací plotry, potisk oděvů, úpravu fotografií a sazbu veškerých tištěných materiálů, včetně předtiskové přípravy, organizací a veškerou přípravou výstav, obalových materiálů, návrhy logotypů a mnohého dalšího. Samozřejmostí jsou také tvorba či redesign webových stránek, hlavně po grafické stránce. Mám mnohaletou zkušenost s externí spoluprací s různými klienty, kteří mé služby douhodobě a s oblibou využívají. Byl bych velice rád, pokud bychom spolu mohli začít externě spolupracovat a pokud hledáte schopného a ochotného partnera, který by pro Vás rád a dlouhodobě pracoval-Vaše volba může být jasná a není třeba dále hledat. Byli byste s volbou mojí osoby určitě maximálně spokojeni a mohl bych Vám pomoci vnést do mnoha zakázek svůj osobitý, kvalitní a neotřele působící styl.
Svůj životopis a také stručné portfolio s příklady alespoň některých mých realizovaných prací zašlu rád na vyžádání. Ze své praxe bych rád zmínil také sazbu vysoce odborných časopisů pro dentistickou odbornou veřejnost, mnohaletou spolupráci s marketingovými managery různých, velkých společností, mnoho let práce v několika reklamních agenturách a také dlouholetou zkušenost práce jako freelancer a externí partner.
V současné době mám pracovní kapacity více uvolněné a pokud by bylo potřeba s čímkoliv a co nejdříve pomoci, jsem Vám maximálně a rád k dispozici.

 

 

 

Grafik externě

Adresa:

Praha

Telefon:

725825727

E-mail:

Fax:

-

Www:

http://www.801010.cz

4. října 2019, 00.00 | Jsem grafik a specializuji se na oblasti designu firemní identity, webdesignu, designu tiskovin a brandingu. Od roku 2002 (více než 15 let zkušeností v oboru) jsem v průběhu let pracoval na mnoha projektech od malých nízkorozpočtových zakázek pro místní firmy až po rozsáhlé projekty pro agentury a celostátní korporace. Práce na různorodých projektech mě odměnila celou řadou zkušeností různého typu, které vždy přidávám do svých grafických návrhů.

 

 

 

Grafik, webdesigner, fotograf...

Adresa:

-

Telefon:

-

E-mail:

Fax:

-

Www:

http://www.digitalia10.cz

3. října 2019, 00.00 | Kreativní, ale maniodepresivní osoba, hledá práci...skušenost s grafikou, webdesignem, ilustracii, a fotografii...corel draw, photoshop, ilustrátor, dreamweaver...skušenost mezi analogovou a digitální fotografií...ukázky některých pracií, na www.digitalia10.cz...po případě, na setkání, možno donést realizace, a CV. Děkuju předem.

 

 

 

DTP operátor / grafik

Adresa:

-

Telefon:

777890786

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

3. října 2019, 00.00 | Nabízím služby v oblasti DTP, grafiky, velkoformátového tisku, vyřezávané grafiky. Dále vyřazování v app Kodak Preps. Praxe přes 16 let vč. praxe v Německu. Rutinní znalost programů Adobe CC, QuarkXpress, ENFOCUS - PitStop Pro, Esco ArtPro+. Aktualizované portfolio zasílám na vyžádání.

 

 

 

potřebujete vytvořit firemní grafiku?logo, vizitky, plakát, cedule,obalový design, nálepky na auto?

Adresa:

-

Telefon:

-

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

3. října 2019, 00.00 | potřebujete vytvořit firemní grafiku?logo, vizitky, plakát, cedule,obalový design, nálepky na auto?NEPLAŤTE HŘÍŠNÉ PENÍZE REKLAMCE ZA DESIGN, jsem studovaná grafička s 10 letou praxí v reklamkách, špičkový a originální design zhotovím za nižší ceny, rychlé a spolehlivé jednání, perfektní zhotovení v požadované kvalitě, křivkový program i Photoshop, umím realisticky kreslit, cena loga 1990,-,cena grafiky a obrazů dle domluvy,facebok:levnelogo nebo portretyzfotky

 

 

 

grafik levně externě na ŽL

Adresa:

-

Telefon:

776796207

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

27. září 2019, 00.00 | Jsem grafička s ŽL a hledám externí spolupráci, ceny levně, dohodou, pracuji v Corel Draw.

 

 

 

Professional Graphic Designer looking for a full-time job in Prague

Adresa:

Soon Prague

Telefon:

+359876595755

E-mail:

Fax:

-

Www:

http://https://paradoxunlocks.artstation.com

23. září 2019, 00.00 | Hello, my name is Nedko and I am an experienced Graphic designer from Bulgaria. My girlfriend and I will be moving to the Czech republic soon and I am looking for a full-time job, ideally in the center of Prague, within my field.

To have an idea of my various set of skills, you can take a look at my portfolio: https://paradoxunlocks.artstation.com
I am also doing A LOT of freelance work, so that's another option as well.
I am very open to new offers and am looking forward for you to reach me!

 

 

 

Grafik v periodickém tisku

Adresa:

-

Telefon:

-

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

20. září 2019, 00.00 | Hledám zaměstnání na pozici grafik (jsem asolvent Střední průmyslové školy grafické - obor polygrafie a Fakulty sociální věd UK - obor žurnalistika). Nabízím zkušenosti z dlouholeté praxe v týdenících, měsíčnících a knižní produkce. Pracoval jsem na pozicích šéfgrafika s týmem až deseti podřízených spolupracovníků.

Hledám zaměstnání na plný úvazek v Praze na platfomě mac, nejlépe zaměstnanecký poměr v periodickém tisku. Portofolio a životopis zašlu na vyžádání.

 

 

 

...==== Grafik s bohatými zkušenostmi ====...

Adresa:

Praha 4

Telefon:

773973135

E-mail:

Fax:

-

Www:

http://www.dropbox.com/sh/z5v03icei11rzs2/AAD10LUmEx-wCTx8vaM5ZbAva?dl=0

13. září 2019, 00.00 | Dobrý den, sháním práci na HPP nebo ŽL jako grafik nebo DTP operátor. Praxe 13 let, velké korporace (Euro RSCG, Wunderman, Publicis), také menší firmy (Kristián, Euro Agency, Noes). Adobe CC balík rutinně. Kresba, malba (studium architektury). Zkušenosti na pozicích kreativních grafiků, art director i jako DTP operátor (7 let), proto jsem schopen obsáhnout cely proces od návrhu až po predtiskovou přípravu.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Vložte inzerát

 Vyberte téma *

 Titulek inzerátu *

 Zobrazit dní

 Pokud neuvedete počet dní, inzerát bude zobrazen 30 dní. Maximální doba zobrazení je 100 dní.

 Text inzerátu *

 

 Jméno a příjmení *

 E-mail *

 Adresa

 Telefon

 Web

 Fax

 

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: