DTP pracovník - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:DTP pracovník

DTP operátor / grafik

Adresa:

-

Telefon:

777890786

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

3. října 2019, 00.00 | Nabízím služby v oblasti DTP, grafiky, velkoformátového tisku, vyřezávané grafiky. Dále vyřazování v app Kodak Preps. Praxe přes 16 let vč. praxe v Německu. Rutinní znalost programů Adobe CC, QuarkXpress, ENFOCUS - PitStop Pro, Esco ArtPro+. Aktualizované portfolio zasílám na vyžádání.

 

 

 

Grafik/DTP s bohatými zkušenostmi

Adresa:

Praha 4

Telefon:

773973135

E-mail:

Fax:

-

Www:

http://www.dropbox.com/sh/z5v03icei11rzs2/AAD10LUmEx-wCTx8vaM5ZbAva?dl=0

10. září 2019, 00.00 | Dobrý den, sháním práci na HPP nebo ŽL jako grafik nebo DTP operátor. Praxe 13 let, velké korporace (Euro RSCG, Wunderman, Publicis), také menší firmy (Kristián, Euro Agency, Noes). Adobe CC balík rutinně. Kresba, malba (studium architektury). Zkušenosti na pozicích kreativních grafiků, art director i jako DTP operátor (7 let), proto jsem schopen obsáhnout cely proces od návrhu až po predtiskovou přípravu.

 

 

 

Graficka/DTP

Adresa:

Kpt. Stránského 997/1

Telefon:

605783537

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

4. září 2019, 00.00 | Grafička (41 let) hledám uplatnění ve svém oboru. Pracuji v programech QuarkXPress (mám k dispozici Quark XPress - verze 10), Adobe Phothoshop CS 5.5, Adobe Acrobat, Adobe Distiller, Adobe InDesign CS5.5 (pouze částečne, nutné případné zapracování), Adobe Illustrator CS5.
Dlouholetá praxe v grafickém studiu v DTP v pozici grafik (např. 11 let tvorba grafického zpracování periodika „Zahrádkář“ včetně předtiskové přípravy, v letech 2005-2016). Možnost grafických návrhů a zpracování pro tisk časopisů, novin, knih, bannerů, letáků, vizitek, prospektů, včetně barevné korekce a retuše fotografií, apod.
Uvítám zaměstnání na HPP, možná i externí spolupráce na konkrétních zakázkách.

 

 

 

DTP operator v inv. duchodu hleda privydelek

Adresa:

Peškova 965/6, Praha 5

Telefon:

776262013

E-mail:

Fax:

-

Www:

-

26. července 2019, 00.00 | Mám polygrafické vzdělání (SPŠG - 1991 - 1995) a pracoval jsem 20 let jako DTP operátor. Pak jsem musel do invalidního důchodu, ale zdravotní situace se začíná lepšit natolik, ze bych mohl pracovat na zkracený úvazek, případně si občas pouze na pár dní privydělat. InDesign, Photoshop a Illustrator jsou samozřejmostí (alespoň verze CS6), kontrola přes Acrobat rovnež. Nemám zkušenosti s obalařinou, uvadím pro jistotu. Nejvíc zkušeností mám se sazbou katalogů (LG, Electrolux, Olympus), pak klasika - letáky, propagační brožury, citylighty, sazbu časopisů jsem rovnež dělal dlouho (Rytmus Života, Mladá Fronta Plus), atp.
Portfolio se ŽL rad zaslu e-mailem.

 

 

 

Vložte inzerát

 Vyberte téma *

 Titulek inzerátu *

 Zobrazit dní

 Pokud neuvedete počet dní, inzerát bude zobrazen 30 dní. Maximální doba zobrazení je 100 dní.

 Text inzerátu *

 

 Jméno a příjmení *

 E-mail *

 Adresa

 Telefon

 Web

 Fax

 

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: