Tiskovou aplikaci pro iPhone připravil také Epson - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Stolní tiskárny

Tiskovou aplikaci pro iPhone připravil také Epson

16. prosince 2009, 00.00 | Epson jako už třetí významný výrobce tiskáren (po Canonu a HP) přišel s bezplatnou aplikací umožňující tisk fotografií přímo z iPhonu. Co vše daná aplikace umožňuje?

Už třetí významný výrobce tiskáren přišel s bezplatnou aplikací umožňující tisk fotografií přímo z iPhonu. V říjnu vydal svou utilitu Easy-PhotoPrint Canon. A Hewlett-Packard uvolnil již počátkem letošního roku obdobnou utilitu HP iPrint Photo, kterou v listopadu aktualizoval.

A nyní se přidal další velký výrobce tiskáren, Epson, přesněji řečeno jeho americká pobočka.

Aplikace Epson iPrint umožňuje, podobně jako ty dvě výše zmíněné, tisk fotografii z fotoalba iPhonu a iPodu touch přes WiFi připojení na některé modely tiskáren Epson se síťovým připojením (přes Ethernet nebo WiFi, konkrétně se jedná o modely Artisan 700, Artisan 710, Artisan 800, Artisan 810, Epson Stylus NX510, Epson Stylus NX515, WorkForce 310, WorkForce 315, WorkForce 600, WorkForce 610 a WorkForce 615).

Aplikace sama zjistí, zda se v síti nachází vhodná dostupná tiskárna, pro tisk není potřebný žádný další počítač.

Epson iPrint nabízí pouze základní možnosti tisku, tlačítky v obrazovce aplikace lze nastavit typ papíru (obyčejný nebo lesklý fotopapír) a několik formátů výstupu (10 x 15, 13 x 18, Letter a A4). Dá se zvolit tisk s rámečkem nebo naopak bez okrajů (pouze na fotopapír) a je možné určit, jaká část fotografie (anebo celý snímek) se vytiskne. Podrobnější informace k aplikaci poskytuje Epson America tady.

Aplikaci Epson iPrint lze zdarma stáhnout z App Store (zatím však není dostupná mimo USA) a vyžaduje firmware 2.2.1 nebo vyšší.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 

 

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: