Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Prosím o pomoc ohledně obrázků

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

URGENT ÚVER PONUKA, sa ešte dnes, ak budete potrebovať naliehavú pôžičku vo výške akéhokoľvek druhu.

Autor: Williams Uvery ♂

2:57:52 25.02.2017

URGENT ÚVER PONUKA, sa ešte dnes, ak budete potrebovať naliehavú pôžičku vo výške akéhokoľvek druhu.
(Williamloans14@gmail.com)

Ste vítaní k tejto spoločnosti v tejto spoločnosti Dávame osobné pôžičku
a podnikateľské úvery pre úrokové sadzby len o 2%, ponúkame úver od
$ 4.000 dolárov na $ 5000000 dolárov

Ak potrebujete úver pre vaše podnikanie alebo platiť svoje dlhy, kontaktujte nás čo najskôr
možné spracovať žiadosti o úver formulár

Žiadosť o úver formulára vpísať A RETURN TERAZ.

1. Celé meno: _________________
2. Miesto: __________________
3. Krajina: ___________________
4. štát: _____________________
5. Sex: _______________________
6. Telefónne číslo: ______________
7. Povinné Výška pôžičky: ___________
8. Trvanie: __________________
9. Vek: _______________________

Kontaktujte našu kanceláriu s e-mailu nižšie Email: williamloans14@gmail.com
WhatsApp / Vıber: +2348027965239

S pozdravom,
Williams úvery.

Citovat příspěvek

cenovo dostupné pôžičky

Autor: pani Nora ♂

0:48:54 14.09.2015

Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania?, ste bol popieraná vašej banky, starosti nič viac, Naše služby sú rýchle, ľahké & zabezpečenie úverov teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2000 Euro - 1,000.000 Euro dnes! Kontaktujte nás s informáciami úver na tento e-mail: noramildred.loan@hotmail.com

Poznámka: Budete očakávať predbežné odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

Pozdravy.
pani Nora

Citovat příspěvek

Re: Prosím o pomoc ohledně obrázků

Autor: Hanus

9:52:14 14.05.2010

Dopručuji následující stránky.
[url]http://www.jakpsatweb.cz [/url]

Citovat příspěvek

Prosím o pomoc ohledně obrázků

Autor: levap

9:00:36 23.02.2010

Předem se omlouvám, že s takovou prkotinou otravuji. Je mi 68 let a na stará kolena jsem se pokusil hrabat do tvorby stránek. Kolegové z posledního zaměstnání které zkrachovalo začali podnikat a požádali mě o stránky. Nikdy jsem to nedělal a tak jsem se začal učit na netu. Do literatury jsem nechtěl investovat, protože to nevyužiji. Můj koníček je fotografie hlavně makro.
Přesto jsem jedny stránky stvořil i když nic moc, ale jim to stačí. ( www.jhprofi.cz).
Mám však jeden problém a potřeboval bych ho objasnit.
Např. Mám na stránce seznam a potřebuji vedle něho z prava umístit obrázek. To není takový problém, ale problém nastavá tehdy, že obrázek je" neodborně řečeno pohyblivý". Na velkém monitoru je daleko od textu a na monitoru notebooku je tak akorát. Takže to musím dělat asi tak na formát notebooku a na větších monitorech to nevypadá dobře.
UPOZORŇUJI naučil jsem se pouze trochu HTML a CSS. Jde v této konfiguraci tvorby ukotvit obrázek na pevno????? Nemohu to nikde najít a positive relation a positive absolute mě na obrázky nefungují nebo je neumím použít
Jde např na stránkách www.jhprofi.cz o stránku produkty.
Slibuji, že se do tohoto řemesla moc plést nebudu, ale přiznám se že si tím krátim i čas a samotu, když mě zemřela žena.
Kdyby bylo řešení byl bych vděčný. Nemusíte ani to zveřejňovat zde stačí poslat na e-mail prkna@upcmail.cz
Chtěl jsem tu stránku sem dát ale nejde to právě pro velikost, tak jsem ji dal na Ulož to
http://www.uloz.to/4074203/produkty.rar

Za případnou pomoc děkuji.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: