Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Posouvání

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Posouvání

Autor: peta1

15:52:49 01.07.2010

tez mu to muze zarovnavat do mrizky (grid), co ja vim? ja myslel, ze photoshop spada do fora o grafice, ktere tu je.

Citovat příspěvek

Re: Posouvani

Autor: nefir

21:56:54 14.12.2009

Michael K. napsal(a):
> Vždy ale když ho posunu mi skočí ke kraji a já ho nemůžu nijak plynule posunout

A co to má společného s webem?
Občas je dobré pustit myš a sáhnout na klávesnici (malá nápověda -
kurzorové šipky)...

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Michael K.

16:23:27 14.12.2009

Jejda, zapomněl jsem se zmínit, že mluvím o Photoshopu CS4. A user bar je obnrázek který se dává do podpisu. Například Google Chrom User a podobně.

Citovat příspěvek

Autor: peta

15:57:17 14.12.2009

skupina = Diskuze Grafika On-line / Webdesign / Praktický webdesign /
tema = Posouvání
jmeno = Michael K. (---.tvtrinec.cz)

text = userbar
Tak ja v celku nevim, o cem mluvis. To mas asi program, ktery se jmenuje jak? K cemu je dobry? K cemu je tam dobry userbar? A jak se projevuje?

text = vytvořil nový list
Novy list muzes vytvaret jedine v Excelu. Tam zadny userbar neni.

text = vytvořil nový list o velikosti 350*19
To mi nedava vubec smysl, v HTML kodu nejde vytvorit nic jako novy list. Lze tam vytvorit blok o velikosti 350x19. Predpokladejme, ze o to jde.

text = Vložil jsem tam text a chtěl ho posunout. Vždy ale když ho posunu mi skočí ke kraji a já ho nemůžu nijak plynule posunout, když s tím textem zase pohnu nahoru skoci mi nahoru ke kraji
Naprosto nedava smysl. Kdyz pisi html kod, treba v Poznamkovy blok, tak si muzu dat text, kam chci. HTML tagem pak reknu, kam se ma zarovnat. Zarovnani je radkove a na vysku. Radkove je doleva, doprava, stred. Na vysku nahoru, stred, dolu. Neexistuje nic, co by nastavovalo jine zarovnani ani v lepsich editorech pracujicich s vykreslenou html typu word, frontpage a pod.
Samozrejme text dat presne na urcite misto v HTML lze. Text je pak vyjmut z bezneho toku a chova se trosku jinak vuci zbytku stranky

aaa

Nepredpokladam, ze by to takhle umeli nastavit editory bez uprav v html kodu primo

aaa
Nepredpokladam, ze by to takhle umeli nastavit editory bez uprav v html kodu primo

Citovat příspěvek

Posouvání

Autor: Michael K.

12:19:41 13.12.2009

Ahoj, chtěl jsem si udělat userbar. Takže jsem vytvořil nový list o velikosti 350*19.
Vložil jsem tam text a chtěl ho posunout. Vždy ale když ho posunu mi skočí ke kraji a já ho nemůžu nijak plynule posunout, když s tím textem zase pohnu nahoru skoci mi nahoru ke kraji .. to ja nechci, chci ho dat doprostred, jenze to nejde, protoze to vzdy skoci ke kraji.
Za odpovedi dekuji predem

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: