Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

kritika e-shopu MOLTEN

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: kritika e-shopu MOLTEN

Autor: canalmedia

12:21:47 19.04.2010

Dakujem za poznamky,
co sa tyka pozadia, naozaj bol zvoleny troska mimo odtiena :)
Stranka sa urcite este dopiluje a to prave vdaka Vasim poznamkam.

Citovat příspěvek

Re: kritika e-shopu MOLTEN

Autor: creativesuite.sk

20:20:57 18.04.2010

Pekny den, ak mozem, len by som mozno par poznamok:

- farebny odtien pozadia je taky hraskovotyrkysovy. Nemusi byt zly, len som rozmyslal s akym inym prvkom v ramci designu webu by mal nejaku vizualnu suvislost. Odtien modrej v logu to nie je. Mozno je to len vec nazoru, pripada mi ten back odtien taky nahodne zvoleny, lebo ani vo farebnom kolese tie dve modre nie su v rodinnom pute nejakom :) Hadam az kdesi v tretom kolene... Ci sa mylim?

- plosny objem toho uvodneho slidu je naozaj majestatny - bude mat aj rovnako majestatny obsah? Teraz sa tam tie polozky (tovar) trochu stracaju, v obrazkoch je kopec prazdneho miesta (nic proti prazdnym plocham ako miesto pre oddych ci prvok designu). Opat moze ist len o subjektivny nazor, ale vzdycky dumam nad tym, ze cast webu ktora sa zobrazi pri prvom nacitani stranky do prehliadaca, je to najvzajcnejsie s cim mozete manipulovat a disponovat. Malo by tam byt vsetko najdolezitejsie. Ostatna cast, kam sa treba doscrollovat, ci preklikat, je uz zavisla na ochote citatela trosku sa ponamahat s palcom na koliesku mysi :)

Inak je web pekny, resp. hadam bude este krajsi ked nalodite aj obsahy.
Pekny den

Jaro Verlik
www.creativesuite.sk

Citovat příspěvek

kritika e-shopu MOLTEN

Autor: canalmedia

9:48:59 15.04.2010

Dobry den,

velmi rad by som poprosil o zhodnotenie grafiky beta verzie noveho eshopu pre predaj sportovych lopt, dresov a oblecenia. Obsah sa v sucasnosti pripravuje.

Eshop je postaveny na OpenSource Joomla+VirtueMart, takze z funkcnej stranky nie je myslim potrebna kritika.

Jedna sa hlavne o titulnu stranku. Troska som sa zasekol a neviem ako by som to vyladil. Nieco tej titulke proste chyba. Taktiez klient nie je moc spokojny s pozadim.

Dakujem za akykolvek postreh a napad na vylepsenie :)

[url]http://molten1.canalmedia.eu/[/url]

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: