Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kritika zonglovani.info

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kritika zonglovani.info

Autor: maja.fcelka

16:13:03 29.04.2010

Stránky vypadají přehledně, ale design... chtělo by to začít od začátku, více barevné, souhlasím s tím, že defaultní odkazy nevypadají dobře a to logo psané psacím písmem prvňáčka mě děsí. To možná tak pro eshop prodávající aktovky a penály...

Pokud se vám nelíbí weby přímo konkurence, koukněte i na jiné weby, grafiku by to chtělo určitě změnit.

Citovat příspěvek

Autor: petrkle

21:51:58 01.02.2010

Ahoj,

díky za hodnocení. S designem jsem nerozhodný, právě proto se ptám. Když kouknu na weby konkurence, tak mi přijdou až moc barevné. Proto se to snažím nepřehánět. Třeba google má taky modré odkazy :^)

Petr

Citovat příspěvek

Autor: Creativesuite.sk

10:37:58 01.02.2010

Dobry den, ak mozem, utrusil by som par poznamok.

Skusam sa s najlepsimi umyslami vzit do role zaujemcu o zonglovanie, ale nejako sa mi nedari. Mozno budu mat niektori kolegovia vyssiu mieru empatie, v kazdom pripade si ale myslim ze obsahovu zlozku budu vediet najspolahlivejsie posudit iba ludia zo zonglerskeho fachu.

Tu na tomto fore sa zrejme zmieni o stranke dizajner alebo programator. A ja by som cosi popisal na okraj grafiky - pride mi to cele akoby nedokoncene. Chvilami mam dojem ze mam vypnute styly CSS v prehliadaci. Hlavne v otazke stylovania prvkov - naozaj sa vam paci vzhlad odkazov takmer vo vychodzom vzhlade html? Chce to inu farbu, velkost a mozno podtrh prec v stave Up (spodne dotahy pismen sa potom biju s podtrhom a to nie je pekne). Nastylovat nejake sekcie, logicke celky, ktore by sa nezlievali na bielom pozadi (ak nie ste zastancom rozlievania farieb, pomozu vam nejake linky, ciary a spodobne) Chyba mi - vzhladom k teme - nejaka farebnost, taky nejaky varietny feeling. Mozno vyladit ciernu a cervenu farbu, ktore casto vnimame ako farby vecerneho predstavenia. Pripadne kombinacia zltej a ciernej? Chlebove pismo je vo vychodzom nastaveni Mozilly nejake velke - existuje predpoklad ze stranky budu zaujimat povedzme osoby so zrakovym postihnutim? To by ale zase protirecilo pevnej sirke layoutu a fontov v px.

Cize aby som to zhrnul - zaklad stranky je solidny. Nebojte sa pridat nejake graficke kamene dizajnu - farby, fotky, linky, vhodny biely priestor, mozno nejake interaktivne prvky a pilovat grafiku. Mrknite si trebars konkurencne weby, nacrtnitie si nejaku predstavu v grafickom editore atd. Hodne zdaru a nepolavujte v nadseni - vysledok potom bude stat za to :)

CREATIVESUITE.SK
[url]www.creativesuite.sk[/url]

Citovat příspěvek

Kritika zonglovani.info

Autor: petrkle

21:51:21 30.01.2010

Ahoj,

prosím o Vaše názory na stránku [url=http://zonglovani.info]zonglovani.info[/url]. Hlavně co se týká přehlednosti a použitelnosti. Představte si, že Vás začalo zajímat žonglování. Najdete na stránce co potřebujete? Všechny nápady a rady jsou vítány :^)

Petr

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: