Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:NABIDKA - Jednoduchá flashová aplikace o 2 hrách

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

NABIDKA - Jednoduchá flashová aplikace o 2 hrách

Autor: VSLRAA

22:07:29 28.03.2011

Zdravim,
sháním někoho kdo by byl schopen cca do 14 dnů (půlky dubna) vytvořit tuto jednoduchou flashovou aplikaci se dvěma hrami. Potřebuji tu flashovou hru v upravitelném formátu bez jakýchkoliv log (jedná se o školní projekt, který nejsem schopen z časových důvodů zvládnout vytvořit). Prosím zájemce o zaslání cenového návrhu. Hra je popsána níže. Předem děkuji


Jedná se o flashovou aplikaci v které budou obsaženy dvě jednoduché hry. Celá aplikace by byla v rozlišení 1024x768 jelikož je určena pro handicapované lidi na trénink práce s myší.
Výběr z těchto dvou her bude prováděn z úvodního jednoduchého menu, kde bude i tlačítko ukončení hry.

1, Hra - klikačka
- má 3-4 kola (mění se jen grafika (stačí jen barevné schéma - zelené bílé pozadí, zelené,...) a časový interval)

Hráč má za úkol klikat myší na určitý počet kruhových bodů (tlačítek). Vždy po kliknutí na tlačítko, tlačítko zmizí a objeví se jinde. Každé odkliknuté tlačítko je odměněno formou stavějících se puzzlí u prostřed obrazovky. Hra je omezena časovým limitem. Pokud hráč nestihne sestavit obrázek v časovém intervalu, tak prohrává a kolo může opakova tlačítkem opakovat nebo ukončit tlačítkem konec se vrátí do menu. V případě že level udělá postupuje tlačítkem pokračuj do dalšího. Poslední kolo je zakončeno obyčejnou hláškou Vyhrál jsi a tlačítkem konec se vrátí do menu.

1. kolo 9 tlačítek (9 dílků puzzle) - časovýlimit 30 sec
2. kolo 12 tlačítek (12 dílků puzzle) - časový limit 30 sec
3. kolo 24 tlačítek (24 dílků puzzle) - časový limit 45 sec
______________________________________________________

2. Hra
Po plátně bude létat objekt (kometa/meteorit, třeba z nějakýho obyčejnýho klipartu z wordu, ale musí být rozumně volená velikost komety jelikož je to určenýo pro postižené). Kometa za sebou zanechává pomalu mizející stopu. Uživatel má za úkol sledovat kurzorem kometu (kometa by měla mít i nějaké tolerační pole kolem sebe kdyby uzivatel jen kousek vyjel mysi z komety - např jakoby horici koronu (ta by byla symbolizovana treba jen naprosto obycejnym zlutym obtazenim obrazku ty komety/meteoritu). Kometa by postupem casu zrychlovala (nejakym normalnim tempem aby nelitala po plose moc dlouho nebo moc kratce). Cela hra je vyhodnocovana casovymi stopkami. V pripade, ze uzivatel vyjede mimo kometu a tolerancni pasmo tak prohrava a zobrazi cas jak dlouho kometu sledoval se tlacitko opakovat a konec (navrat do menu). Pokud se dají ukládat nejlepsi casove vysledky muze to byt, ale neni to nutnosti.

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: