Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Vícejazyčné aplikace v Adobe Flash

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Vícejazyčné aplikace v Adobe Flash

Autor: Padrn

14:23:40 14.01.2010

Zdravím,

řešíme otázku přepracování našeho současného systému pro podporu vícejazyčných flashových aplikací. Dosud jsme to řešili umístěním všech textů do externího souboru, vytvořením alternativních souborů s přeloženými texty do potřebných jazyků a dynamickým načítáním příslušného souboru s potřebnou jazykovou mutací. Zpracování textů a inicializace textových polí pak byla plně na zodpovědnosti vývojáře flashové aplikace. Jelikož konkrétní aplikace vyvíjejí zpravidla různí lidé, někdy různé externí firmy, není tento systém zrovna optimální a je náchylný k chybám.

Zajímalo by mě, zda Flash nebo AS od nějaké verze podporuje nebo doporučuje nějaký více standardizovaný a více koncepční způsob vytváření vícejazyčných aplikací. Přivítám i jakékoliv linky na projekty, fóra nebo diskuse, kde se touto problematikou zabývají, nebyl jsem při prohledávání webu příliš úspěšný. Předem díky.

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: