Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

přehrávání flash v html

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: přehrávání flash v html

Autor: kubino

8:38:01 06.01.2010

ad 1) vytvořit swf-master, který do sebe bude postupně natahovat reklamy (a zase je po přehrání odstraňovat - aby nebobtnal) - to by nemělo být těžké, dobu přehrání řídit třeba pomocí timeru
ad 2) pokročilá práce s PHP

Citovat příspěvek

přehrávání flash v html

Autor: Michal Řeháček

17:14:26 16.11.2009

Dobrý den v poslední době řeším problém jakým způsobem přehrávat reklamní spoty na obrazovce pomocí vzdálené správy, co se týče zvolené technologie už nějakou představu mám, nicméně co se týče toho jakým způsobem mediální obsah přehrávat bych potřeboval poradit. Nábízí se mi 2 možnosti, ale je možné že možností bude víc a budu rád za každou informaci.

1. možnost - vytvoření playlistu - na obrazovce bych přehrával ve smyčce několik reklamních spotů po sobě. Jednalo by se o swf. Jakým způsobem vytvořím playlist ze swf soubory?

2. možnost - přehrávání swf přímo na stránce html,kterou bych zobrazoval na displaji, což mi příjde jako možnost zajímavější, ale vůbec nemám představu jak toho dosáhnout.

Budu rád za každou informaci, která by mě mohla posunout dál. Děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: