Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

CorelDraw import PDF

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: CorelDraw import PDF

Autor: turkon

16:48:06 12.10.2010

tedy děkuji za "radu" ale evidentně čtete dotazy velmi povrchně. Já potřebuji řešit import pdf do Corela, protože potřebuji ty texty EDITOVAT. Takže rada typu... texty do křivek je mi slušně řečeno na ... jak s tím textem pak asi budu pracovat?

Citovat příspěvek

Autor: zdenek zavadil

16:37:04 12.10.2010

Ahoj, publikuj do PDF s pouzitim zatrzitka Font do krivek, ci tak nejak, mam to tam "nafurt" a mas po problemu. ZZ

Citovat příspěvek

Autor: pp21

15:23:04 06.10.2010

Co na to říct ... Corel Draw prostě není nástroj pro editaci PDF.

-pp-

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

CorelDraw import PDF

Autor: turkon

14:53:19 06.10.2010

Dobrý den,

při [bold]importu pdf [/bold] se mi přenastavuje znaková stránka a všechny texty na [bold]polštinu.[/bold] V importovaném pdf je čeština a české znaky správně, ale po importu do Corela se to celé nahradí otazníky a v panelu jazyků se mi při pokusu o editaci textů ihned objevuje polština a polská klávesnice.

Zkusil jsem čistou instalaci [bold]CorelDraw11 [/bold] a nový soubor - v něm jsem vytvořil několik textů to jsem pak exportoval do pdf. Když jsem pak toto pdf opět importoval zpět, znaky byly špatně a opět se objevila polština.....

Nevíte někdo co s tím? Máme mnoho pdf od dodavatelů v originálním znění a potřebuji je předělat do češtiny, popř. v nich nějaké údaje opravit, ale přepisování je neskutečně zdlouhavé a ... je to i děsnej opruz... :(

Díky moc všem za jakoukoliv informaci... [

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: