Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

miniatury

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: miniatury

Autor: didy

21:59:39 23.06.2010

díky, potom jsem si vzpomněla, že při instalaci je tam jedna možnost - OPRAVIT, tak jsem dala do mechaniky instalační CD a dala opravit a už to šlape, když jsem odinstalovala tu 11, tak si asi něco stáhla sebou. Asi to vypadá jako hloupost, ale k práci to potřebuji. Díky za rady (tu)

Citovat příspěvek

Autor: bluemind

18:38:33 23.06.2010

Tato moznost sa musi zvolit pri instalacii...

Dňa 23.06.2010 8:21, didy wrote / napísal(a):
>
> zapomněla jsem napsat, že mám nainstalovaný Corel X3, ale nechtělla jsem mít dvě verze, tak jsem odinstalovala verzi 11 . Takže Corel mám nainstalovaný, ale hledám v něm možnost zobrazovat náhledy souborů jako miniatury
>

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

8:21:48 23.06.2010

zapomněla jsem napsat, že mám nainstalovaný Corel X3, ale nechtělla jsem mít dvě verze, tak jsem odinstalovala verzi 11 . Takže Corel mám nainstalovaný, ale hledám v něm možnost zobrazovat náhledy souborů jako miniatury

Citovat příspěvek

Autor: bluemind

20:05:51 22.06.2010

Aby zobrazovalo nahlady miesto ikon musi byt corel nainstalovany...

Dňa 22.06.2010 11:19, didy wrote / napísal(a):
>
> když si uložím corelovský soubor, tak se mi dřív po otevření zobrazovaly jako malé miniatury. I když jsem si soubor uložila na plochu, místo nějaké ikony byl jako malá miniatura, po odinstalování crelu 11 se mi zobrazuje nějaká ikona, ale já chci zpět ty miniatury, kde se to dá nastavit? díky
>

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

miniatury

11:19:14 22.06.2010

když si uložím corelovský soubor, tak se mi dřív po otevření zobrazovaly jako malé miniatury. I když jsem si soubor uložila na plochu, místo nějaké ikony byl jako malá miniatura, po odinstalování crelu 11 se mi zobrazuje nějaká ikona, ale já chci zpět ty miniatury, kde se to dá nastavit? díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: