Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Zamrzanie Corelu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Zamrzanie Corelu

Autor: Pekti

6:04:05 01.05.2005

Podobný problém s Corelem jsem měl s počítačem od Mironetu - vše šlapalo perfektně až na Corel.Týden po zakoupení jsem jej odvezl zpět na reklamaci.Tam mi otestovali jednotlivé komponenty s tím že je vše v pořádku.Takže jsem neuspěl.Po následném dlouhém laborování jsem přišel na to,že Corel si nerozuměl s ovladačem tiskárny HP930C,jakmile jsem ovladač odinstaloval bylo vše OK.Nepíšu to jako radu,pouze popisuji mojí zkušenost.Je to velice složité podle mne ale prvotní chyba je v HV komponentech asi někde může docházet ke konfliktu protože po měsíci jsem počítač prodal známému který Corel nepoužívá a vše je u něho OK.Já jsem následně koupil počítač jiný a tam mi program chodí bez problémů.

Citovat příspěvek

Zamrzanie Corelu

Autor: -cn-

17:30:49 30.04.2005

Nazdar lidicky. Zamestnal som sa v grafickej firme. Pridelili mi 3GHz pocitac 1G ram ..... Mame corell 11. Doma mi na starej sunke ide pohode a v praci blbne. Akonahle vlozim fotku ci uz do corelu alebo paintu "zamrza". Normalne mozem robit s inymi programmi ale s corelom ani hnut. Trva dlhu dobe kym mozem znova nieco v koreli robit. Dodavatel pocitaca hovoril ze je to chyba corelu, (vraj nad 1,4GHz neako divne prekresluje obrazovku ci co) ale neako sa mi tomu nechce verit. Mate niekto podobne skusenosti? Viete kde by mohol byt problem?
Za odpoved vopred dakujem
Taktiez sa vopred ospravedlnujem ak zakladam novu diskusiu ktora tu uz bezi zial nenasiel som to.
Krasny dnik
-cn-

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: