Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

hp 920c series indikátor stavu náplně stále bliká

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: hp 920c series indikátor stavu náplně stále bliká

Autor: jessicatian

10:31:39 02.02.2012

Apple officially released Mac OS X 10.7 Lion, recently Apple update OS X Lion to 10.7.1 on Mac App Store. The update should mean that users newly purchasing OS X Lion will receive 10.7.1 directly rather than having to install the base 10.7.0 version and then update to 10.7.1.

The new Mac Lion get wide popularity quickly, its vast 1 million copies of Apple's latest operating system, Mac OS X 10.7 Lion.download milestone makes Lion the fastest-selling OS in Apple's history.

Then, we upgrade [url=http://www.iorgsoft.com/DVD-Ripper-for-Mac/]DVD Ripper for Mac[/url] to supports Mac 10.5-Mac Lion 10.7.1. New DVD Ripper Mac Lion supports Rip and Convert DVD to MOV, MP4, MPEG-4, DV, M4V, MPEG-1, MPEG-2, MKV, AVI, WMV, FLV, SWF, RM, RMVB and extract DVD audio to MP3, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP2, AMR, FLAC, etc on Mac Lion.

Tips: Mac Lion DVD Ripper also support tiger, leopard, 10.5.7, 10.5.8, sonw leopard, Lion 10.7.0, 10.7.1 and Suit to MacBook Pro, MacBook Air, Unibody Macbook, Mac Pro, Mac Mini, MacBook, iMac etc.

New DVD Ripper Mac Lion supports importing DVD files to more device and software, like, Galaxy S2, HTC Titan, HTC Radar, Galaxy Note, Curve 9360, Wave 3, Torch 9810, Xperia Arc S, Optimus 3D, Galaxy Ace, HTC Wildfire S, Xperia Mini Pro, HTC Desire HD, HTC Sensation, iPhone 4, HP TouchPad, Windows 8, Android 3.0, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Kindle Tablet, Transformer, Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1, Motorola Xoom, iPad 2, Final Cut Pro x etc

[B]Step by step rip DVD clips on Mac Lion 10.7.1[/B]

Step 1. Download [url=http://www.iorgsoft.com/article/dvd-mac/dvd-converter-for-mac-os-x-lion-10.7/]Mac DVD Ripper[/url] software, the version is 4.1.2.

Step 2. Add DVD files by clicking load DVD button on the top left.
Clip: you can select certain length of the video you want to convert
Edit: set the aspect ratio and apply special effect to your videos
Preview: preview the video in the left buttom and take some snapshots

Step 3. Set output format and save path.
Profile: choose the output format you want to convert
Destination: specity the save path you want to save the converted files

Step 4. Start convert

Additional:

[B]A. clip[/B]
There are two ways available to select a certain length of the video you want to convert. You can set the start time and the end time. Alternatively you can specify the length by dragging the slide block.

[B]B. edit[/B]
You can enter the precise value in Top,Buttom,left and right field or you can choose 16:9/4:3 in the zoom field, which helps you get rid of some black strips or parts you don't like.
Effect option enables you to apply special effect to your video.

[B]C. settings[/B]
Settings: set the resolution, bitrate and frame and so on.
Apply to all: apply the settings to all the converted files.

Tips: if you want to import video to Mac Lion, you can use Mac video converter

Citovat příspěvek

Autor: Čeněk

20:16:56 28.07.2010

Ahoj... mám přesně ten samý problém (měl jsem).
Černou kazetu jsem čistil lihem a tampony, zkoušel jsem ty kontakty i přejíždět gumou a nic.
Pak jsem tam zkusil vyměnit i barevnou kazetu, která je už několik let prázdná a abraka dabra... konečně to JEDE !! :-)

Takže problém byl celou dobu v barevné tiskové kazetě, která měla nejspíš zoxidované kontakty, jak se psalo výše.

Díky všem, Čenda :-)

Citovat příspěvek

Autor: HP

18:17:27 11.02.2010

Stejný problém, pomohlo:
http://fifty.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=1

stačilo udělat tuhle část:

# Otevřete víko tiskárny a vozík s cartridgemi se přesune doprostřed pojezdu.
# Vyjmeme černou, resp. barevnou cartridge z tiskárny a položíme ji na stůl tak, aby proužek s kontakty směřoval vzhůru jak ukazuje obrázek.
# Opatrně přelepíme proužkem samolepící pásky "modré" čtyři kontakty v horním levém rohu cartridge (Označeno "1" na obrázku).
# Cartridge vložíme do tiskárny, zavřeme víko a počkáme až se vozík s cartridgemi vrátí do "parkovací pozice". Pokud to tiskárna vyžaduje, necháme ji vytisknout zarovnávací stránku. Tiskárna může také hlásit poruchu cartridge. Tu budeme ignorovat.

Citovat příspěvek

Autor: lucky

14:21:33 25.11.2008

Taktez uz vic jak pet let vlasstnim hp 920c. Tisku pouze cerne - pouzivam ruzne neoriginalni naplne, jen ta barevna (originalni) je davno prazdna.Obcas se stane ze se rozblika kontrolka po otevreni krytu, sipka ukaze na chybu v barevnym toneru. Pomohlo mi naplne nekolikrat povytahovat, mezi tim odpojit privod proudu do tiskarny, nebo na nejakou dobu vytahnout snuru z elektriky uplne - a uz neblika.
Jinak asi nema smysl plnit barevnou kazetu, kdyz uz dlouho nebyla pouzivana - hrozba zaschleho inkoustu, ze? Jen by me zajimalo, zda je mozne opakovane naplnit i neoriginalni barevny zasobnik

Citovat příspěvek

Autor: kz

5:20:52 05.06.2008

BTW předchozí výkřik do tmy je reakce na příspěvek Jindri z 8.2.2007

Citovat příspěvek

Autor: kz

5:16:58 05.06.2008

Nevím co jste tam chtěl najít, u Canonu toho taky více nebude :)

Citovat příspěvek

canon mpc200 chybná kazeta

Autor: Lucík-andílek

10:02:29 08.12.2007

dobrý den. mám skoro stejný problém, před měsícem mi po zapnutí tiskárna ukázala na displeji nějakou chybu s názvem ##335 a po otevření krytu na kazetu se chyba změnila na "CHYBNÁ KAZETA", zkoušela jsem čištění to zabralo ale jen na chvíli a dokonce i přegumování kontaktů, ale stále hlásí tosamé. prosím pomozte už sem fakt nešťastná.

Citovat příspěvek

Re: hp 920c series indikátor stavu náplně stále bliká atd.

Autor: Zdeněk

9:39:55 28.08.2007

Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit?? Při tisku jsem zjistl, že mi došla černá náplň. Doplnil jsem ji, vložil zpět do tiskárny, ale už nejde vůbec tisknout. Indikátor náplně stále bliká a když otevřu víko, tak se pojezd tiskárny zastaví v levo na konci u mračícího se smajlíka (má ještě nad sebou 3 tečky). Ať dělám co dělám ne a netiskne potvora?? Poradíte??? Děkuji. Zdeněk.
(tu)

Citovat příspěvek

Re: hp 920c series indikátor stavu náplně stále bliká atd.

Autor: Zdeněk

9:37:49 28.08.2007

Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit?? Při tisku jsem zjistl, že mi došla černá náplň. Doplnil jsem ji, vložil zpět do tiskárny, ale už nejde vůbec tisknout. Indikátor náplně stále bliká a když otevřu víko, tak se pojezd tiskárny zastaví v levo na konci u mračícího se smajlíka (má ještě nad sebou 3 tečky). Ať dělám co dělám ne a netiskne potvora?? Poradíte??? Děkuji. Zdeněk. (tu)

Citovat příspěvek

Autor: marik

15:01:09 17.07.2007

ja pregumoval kontakty 2x a nic. pak jestě jednou, pridal jsem k tomu tánu otevženou pěstí...a vida pakarda....dík za tipy...zdarr

Citovat příspěvek

Autor: Zdena Černá

14:50:17 18.04.2007

Měla jsem podobný problém a přegumování kontaktů fakt pomohlo. Dík za tip. :)

Citovat příspěvek

Autor: Zuha

9:34:49 14.03.2007

Dobrý den, tak to tady čtu a nemám zrovna dobrý pocit. Koupila jsem HP deskjet 930c - bez náplní. Samozřejmě indiokátor blikal - dokoupila jsem originál černou a stav nezměněn. Tak jsem usoudila, že tu barevnou to chce taky - koupila jsem repasovanou barevnou, no a po všech návodech - přelepování a gumování, pořád nic. Nemáte ještě někdo prosím nějaký prima typ kromě kontejneru. Díky

Citovat příspěvek

Autor: Bači

16:12:26 08.02.2007

záleží kolikrát je cartidge plněná, elektronika co má na sobě taky není nesmrtelná, doporučuji zkusit jinou barevnou.

Citovat příspěvek

Autor: Bóbika

9:56:46 01.02.2007

Velmi častý jev i u mne, zvláště u tohoto typu tiskáren. Krom přegumování kontaktů (jakékoliv přečištění, já používám navlhčený hadřík) velmi často pomůže až způsob založení cartridge do tiskárny... Cartridge se "chytne", až když ji při zandavání do tiskárny tlačím vpravo či vlevo. Vypadá to na otlačené plošky (oxidace). Někdy preventivně pročistím i kontakty cartridge v tiskárně.

Citovat příspěvek

Autor: petkva

14:26:11 31.01.2007

zkousel jsem to pregumovat a stale nic.dokonce jsem i resetoval cartridge.opravdu nevim co s tim.zkousel jsem i nove cartridge ale dela to tosame.

Citovat příspěvek

Autor: P.Stosek

22:55:13 09.11.2006

Pregumoval jste ty kontakty Cartridge jak jsem psal ??
Kdyz se mi nehlasila timhle zpusobem nadoba, tak to vzdy resilo ocisteni kontaktu gumou.
Jedina vec kdy to nepomohlo bylo to, ze jsem omylem zasunul do tiskarny nadobu s jinym oznacenim nez tam mela prijit - ale pokud jste s touhle nadobou jiz tiskl bez problemu, vyzkousejte variantu pregumovani kontaktu / treba i dvakrat / a udelejte to u obou cartridgi / obcas se mi stalo ze to delala i cerna. Pokud tohle nepomuze je to zrejme na vymenu.

Citovat příspěvek

Autor: flashmxfreak

18:25:21 07.11.2006

Tak jsem s tim bojoval stav je takovy:
doplnil jsem cernou i trojbarevnou a vyresetoval stav barvy podle vyse uvedeneho linku
Nemohu vsak tisknout.
Asi je problem v toneru :( nebo nevim.
Stale blika nedostatek inkoustu a pojezd se zastavuje na :( u trojbarevneho toneru.
Nejde to nejak zprovoznit nebo si budu muset koupit novy trojbarevny toner?

Diky

Citovat příspěvek

23:20:29 06.11.2006

Diky moc za pomoc mrknu na ten link.
je pravda, ze tu cernou co jsem spotreboval tak jsem vyhodil :( na to jsem si ted asi po roce vzpomel.
Takze cerna neni original co byla pri zakoupeni, ale ted si uvedomuji, ze na tuhle cernou co mam v tiskarne jsem vlastne do nedavne doby tisknul.
Tak nevim jak to obelstit na kazdy pad mrknu na ten link.

Dik moc za pomoc.

Citovat příspěvek

18:09:14 06.11.2006

Jeste jsem zapomel - obcas se stavalo, ze kdyz jsem vyndaval nadoby a zandal nazpet, tak prave blikala dioda na tiskarne ze je chybna kazeta.Na tuhle zavadu vzdycky pomohlo pregumovat kontakty na kazete klasickou gumou na tuzky.

Citovat příspěvek

17:59:57 06.11.2006

Tak jestli se bavime o inkoustovce / ja mel pred casem HP 930 C / a nyni pouzivam na kancelarinu oboustranou 6122 - u vsech techto tiskaren jsou kartridge stejne / myslim tim velikosti a pouzity inkoust / ale kazda tato tiskova kazeta ma svoje specificke oznaceni.Toto oznaceni je vlastne cislo pouzite kazety v dane tiskarne.Mam takovy dojem ze prave starsi tiskarny jeste nebyly vybirave na tyto kazety, takze at tam date jakoukoli takovouhle nadobu tak ji tiskarna neodmitne - coz jiz u novejsich neplati.
Jsou tam moznosti dve - budto jestli mate jeste jine stare kazety / treba i prazdne / tak je potreba do tiskarny tyto / myslim ze dve / kazety zastrcit - tiskarna si toho vic nepamatuje a dalsi oznaci jako novou plnou.
A nebo na tehle adrese je postup jak prelepit kontakty na nadobe / ale je to takova trosku pakarnicka /
http://www.inkrefill.cz/navody/nulovaniHP.html
Tot moje zkusenost.

Citovat příspěvek

hp 920c series indikátor stavu náplně stále bliká

21:23:11 05.11.2006

Mám už několik let dnes už starou HP 920c tisknu na ni doma prakticky jen černobíle jako koncept nic víc.
Nyní asi po dvou letech došla barva v tříbarevném toneru - tu jsem nechal naplnit.
V černém toneru barva ještě je, ale indikátor stavu náplně stále bliká - po otevření víka se zatastavuje kontrola toneru na symbolu jednobarevného toneru s tímto smajlíkem :(
Co jsem se díval do helpu, tak to není problém barvy, ale toneru samotného.

Nevíte kde muže být problém?
Vzpomínám si, že jsem s tím před cca dvěma lety také dlouho laboroval (vyndával a zasouval tonery) než indikátor nedostatku barvy přestal blikat.
Jedná se o originální tonery, které jsem nyní podruhé naplnil (resp. jen tříbarevný ten černý by měl mít zatím barvy dost)
Díky za tip

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: