Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Nástupce R2400?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Nástupce R2400?

Autor: Tuma

14:59:44 03.10.2007

S tiskárnou EPSON R2400 nejsem příliš spokojen - výsledky při použití papírů EPSON Archival Matte jsou dost slabé (i při použití ICC profilu vytvořeného pomocí i1Photo speciálně pro danou kombinaci tiskárny a papíru). Ohlížím se po nové tiskárně Epson Stylus Pro 3800, ovšem odrazují mě nehorázné ceny v Česku (cca CZK 42.000 - v zahraničí cca USD 1300).

Citovat příspěvek

Autor: Miloš

23:28:32 27.05.2007

Nepořizoval jsem si R 2400 na to, abych na ni tisknul šmíráky na obyčejný papír, skutečně to nejde. Tato tiskárna je určena pro jiné výstupy, co se týče kvality tisku na kvalitní fotopapír např. černobílého portrétu do formátu A3 je na vysoké úrovni ,prokreslení detailů ve stínech je velmi dobré. Myslím, že inkoustů Ulta Chrome 3 je na obyč. papír škoda, na to lze použít levnou tiskárnu s levnými inkousty.

Citovat příspěvek

Autor: Dominik B.

21:34:47 25.05.2007

R2400 je hrozný krám (td) ve srovnání s předchůdcem, tj. s 2100 (tu). Texty tiskne pěkně, ale fotky vypadají dobře jenom na fotopapíře. 2100 uměla fotky i na obyč. papír a na větší gramáž (250). Doufám, že se opravdový nástupce 2100 už konečně objeví. Je ostuda, že Epson udělal nástupce horší. Ale kdo ví?, možná to byl záměr. Dneska už bych věřil všemu.

Citovat příspěvek

Nástupce R2400?

Autor: foo

6:45:16 25.05.2007

Rád bych si pořídil tuto tiskárnu, leč odrazuje mne její datum uvedení do prodeje (rok 2005). Tiskárna umí nejmenší kapičku o velikosti 3 pikolitry, což sice byla jistě v roce 2005 bomba, ale dnes to tedy není nic moc. Všimnul jsem si dramatické slevy za poslední měsíc, nevíte prosím někdo, zda se chystá nástupce R2400? Resp. je nějaká výsta nebo veletrh, kde lze uvedení nového modelu očekávat? Dík.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: