Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Barevný tonerový prášek

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Barevný tonerový prášek

Autor: Aspius

0:23:42 31.03.2009

Mii nevím, jak je to vevnitř udělaný, ale před 14dny jsem objednal i ostatní barvy a dosypal (krom černé) a jede to úplně stejně jako s originálem. Fakt jsem mile překvapenej. Modrý, co jsem dosypával jako první mám 62%, ostatní 2 barvy cca 80, černá je ještě původní origo - zatím bez jedinýho problému..

Citovat příspěvek

Autor: mii

15:25:17 22.03.2009

A dostal sa uz ten novy toner "na rad"?? Ja len ze ci este stale netlacis zvyskom original toneru v kazete ci valci... Neviem ako je to tam urobene...

Citovat příspěvek

13:13:48 13.02.2009

Jasný Martine, toto je z mejlu, který mi přišel:
pan Ježek - p.jezek@centrum.cz
paní Koutská: - renca.koutska@seznam.cz
tel. 721 348 222

Za další týden vytištěno dalších 200 stran v barvě a pohoda, teď nemám čas, ale po neděli objednám zbytek.

Citovat příspěvek

Autor: Tracer_duch

11:12:41 12.02.2009

Diky za zkusenosti Aspiusi, kdyz rikas, ja bych to taky docela risknul. Nemam na aukru ale ucet. Posles mi na toho pana kontakt prosim? Diky..

Citovat příspěvek

13:06:09 09.02.2009

Tak zásilka dorazila, všechno naprosto v pohodě, rychlost, pečlivě zabalený, návod jak pro blbce.
Prášek vypadá na první dojmy víc než v pohodě, vytiskl jsem zatím asi jen 80 stránek, ale nepozoruju vůbec žádnej barevnej posun, ani prášení, ani nalepenou fixaci. Tisk je čistej, bez pruhů. Ćip taky funguje, ukazoval 100, teď už jen 98%. Objednal jsem zatím jen modrou, která docházela jako první, budu ještě pár týdnů testovat a pak asi doobjednám zbytek.. Za ty prachy bomba..

Citovat příspěvek

Autor: Tracer_duch

22:51:13 03.02.2009

Aspiusi, taky by me to zajimalo, dej pak vedet..
cybermane toner pro CF910 je uplne jinej, ten by tam nesel.. Toner pro C550 uz jo, ale to by se mu nevyplatilo. V prepoctu 1g z baleni pro C550 vychazi pres 5 Kč, on ho prodava za 4. Ale tak nejak jak pises tak to asi bude, treba chytil nejakou akci a zbylo mu to a tak se toho takhle zbavuje, kdo vi..

Citovat příspěvek

Autor: cyberman

14:54:44 03.02.2009

kupuje kilove lahve do produkcnich kopirovacich stroju cf910 .c550. .pak je rozdeluje po 150g a prodava s marzi dal...

Citovat příspěvek

10:04:32 03.02.2009

Psal jsem tomu pánovi. Tvrdí, že ten prášek vevnitř je originál, přej kupuje velký originální balení pro nějakou velikou Minoltí tiskárnu, kterou má doma a pak to přesypává do lahviček, aby toho bylo 150g. A prej je ten prášek úplně stejnej.. Risknul jsem to a objednal jsem jednu lahvičku a uvidíme, dám pak vědět..

Citovat příspěvek

Autor: Vratislav Boch

17:01:04 02.02.2009

No ja bych tomu že to je original moc nevěřil, jednak ho výrobce neprodává bez kazety a jednak ty lahvičky moc důvěryhodně nevypadají - resp. samolepka na nich. Pokud jde o to prášení tak ten problém jsem měl taky, ale nebyl to problém toneru ale vadné kazety - dobré je s tonerovou kazetou než ji dáte do tiskárny pořádně zaklepat o stůl a sledovat jestli se v nějaké mezeře něco nesype. To co je na obrázku nejsou originály na 99% (moje zkušenost) to ale neznamená že to nebude fungovat.

Citovat příspěvek

10:20:55 02.02.2009

To je právě to - neoriginál.
Nejen že nesedí barvy, ale práší to do tiskárny a lepí se to na fixaci, já jsem to zkusil jednou a tiskárna musela po 200 výtiscích do servisu. Bylo mi řečeno, že to vyrábí někde v Asii a pak to sypou do všech tiskáren, což je pak jen otázka štěstí, jak se s tím která popasuje.

Tohle ale vypadá na originál, aspoň to prodejce tvrdí..

Citovat příspěvek

9:35:20 01.02.2009

No osobne pouzivam neco podobneho akorat ze me to stoji 300 za 150g. Jinak to docela funguje akorat barevnost je jina - ne snad horsi ale proste jina nez s originalnim tonerem ale da se to docela dobre poladit v ovladacich.

Citovat příspěvek

2:22:58 31.01.2009

Ježiš to su trdlo :)
Odkaz je tu:

http://www.aukro.cz/item540272783_barevny_toner_pro_tiskarny_minolta_moznost_cipu.html

Citovat příspěvek

16:54:50 30.01.2009

Co takhle nějaký odkaz když je to tak zajímavé

Citovat příspěvek

Barevný tonerový prášek

0:41:55 30.01.2009

Ahoj, objevil jsem na aukru toto, hodně zajímavý..

Nezkoušel jste to už někdo?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: