Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jaky fotopapir pro Pixmu iP4500 ???

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jaky fotopapir pro Pixmu iP4500 ???

Autor: Danniell

22:38:48 01.08.2008

Cau, ja mam Canon Pixma iP 5200, je podobna tvojej, ma rovnake atramenty, doporucujem fotografický papier Photo Paper Plus (PP-101), tlacit jednoducho - cez prilozeny soft Canon Easy print, ak mas vela modrej a zelenej na fotkach najma prechody medzi odtienmi ( zo svetlejsej do tmavsej ) tak ti doporucujem v Easy print v Soubor/Predvolby na karte tisk nastavit Kvalitu tisku ako PRIORITNU, vyhnes sa tak moznym pruzkom a pod, nezabudni, ze po vytlaceni by mal vytlacok postat 24 hodin bez zatazenia a pod.

GP papier nedoporucujem aspon u mna nepodava dobre vysledky co do niektorych farieb, ak chces fakt pekne fotky tak PP-101 ak chces napr zaramovat fakt nieco pekne tak aj Photo paper PRO PR-101 - je drahsi, ale PP-101 je kvalitny.

Taka drobnost, ked kupujes papier daj pozor aby obal nebol poskodeny a ci im nestal napr vo vyklade v obchode, taky papier moze byt mierne znehodnoteny, nekupoval by som ani zo zlavou - to iste aj atramenty :-) - ale to je myslim samozrejme :-)

Citovat příspěvek

Jaky fotopapir pro Pixmu iP4500 ???

Autor: HFX9

17:52:46 31.07.2008

Chtel bych se zeptat, jaky se Vam osvedcil papir od canonu pro tisk fotografii?
Maji totiz docela hodne druhu a tak nejaka rada ktery se Vam zda nejvhodnejsi pomerem kvalita/cena by mi pomohla si ten spravny papir vybrat. Nechce se mi jit cestou zkouseni ktery bude nejlepsi.
Jedna se mi o rozmer A4.

Dekuji vsem za rady

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: