Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Výber lacnejšej tlačiarne pre grafika

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Výber lacnejšej tlačiarne pre grafika

Autor: mii

0:58:32 16.08.2008

no co javiem, treba pozriet na HP strankach, trebars LaserJet Color 2605 A4, to co som z toho videl vyliezt bolo celkom slusne, ale ako je to z nakladmi na tlac netusim, ale u tejto kategorie tlaciarni to byva nic-moc... "printer" ma dost protichodne poziadavky... A este to vsetko do 10.000.- Ked tak rozmyslam, za to nekupite pre grafika nic... Mozno este tak sondu k monitoru... :-)

Citovat příspěvek

RE: Vyber lacnejsej tlaciarne pre grafika

Autor: IvoL

10:45:25 09.08.2008

HP za cca 10 tis. laser, pro grafiky ???? Napište model, vidím, že má neznalost je daleko větší
než jsem čekal.

:-) když chcete, to co zrovna nabízí, má dobrý servis každý. Já už jsem pár desítek telefonátů
absolboval a velmi jemně a korektně bych to popsal jako "arogance-hloupost-neznalost a zase
arogance" Když trochu pročtete web, zjistíte, že nejsem až tak vyjimka a pokud nejste VIP
zákazník ( a těch je u nás tak do 20 ) tak ....( sprostě se prý tady nemá )

ČB HP ve střední řadě fakt není zlé - jen pro grafiky asi ne to pravé :-)

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

22:18:59 08.08.2008

ja som mal na mysli laser od HP...

IvoL: "a HP nevyniká ani v jednom - tedy má nejlepší reklamu" - a najlepsi servis... :-)
Ale trosku krivdite HP... Nieje to snimi az take zle...

Citovat příspěvek

12:33:21 08.08.2008

Na to co plánujete není multifunkce nejideálnější řešení a cca za 10 tis. bych spíše hledal mezi
A3 inkousty. Velmi dobré barvy mají Epsony, Canony mají nižší náklady na tisk ( u cenově
srovnatelných modelů ) a HP nevyniká ani v jednom - tedy má nejlepší reklamu, jenže sebechvála
.... no znáte to ( a netýká se to modelů nad 20 tis., tam už je to "z jiného výrobního pásu" )

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

23:14:02 07.08.2008

Za danych okolnosti bude asi HP najrozumnejsim riesenim...

Citovat příspěvek

Autor: Printer

14:56:22 17.07.2008

No pretože určite budem potrebovať, aby mi farby ukazovalo verne, mohli by ste mi doporučiť nejaku inkoustovu tlačiaren? Môže byť aj multufunkčné zariadenie, ja momentálne pokukujem po:

http://www.alza.sk/tiskarna-canon-mx7600-d88646.htm

prípadne

http://www.alza.sk/canon-pixma-mx850-a4-tiskarna-skener-kopirka-fax-31str-9600x2400-automaticky-podavac-adf-usb-lan-d88433.htm

ale nejak sa nemožem dopátrať k rozdielom medzi nimi dvoma. 7600ka dopadla výborne v pár recenziách čo som čítal. Osobne mi však stále ide o to, aby náklady boli čo najnižšie (aj keď ide o inkoust, v recenziach som sa dočítal že tie by mal mať práve Canon) a hlavne aby išlo o kvalitné zariadenie (doteraz som mal veľmi zlé skúsenosti s inkoustovou tlačiarňou, predovšetkým vysychanie inkoustu, extrémne drahé náplne a podobne).

Ak by mal niekto zaručený typ na kvalitné zariadenie pre občasnú tlač, s nízkymi nákladmi tak budem rád.

Citovat příspěvek

12:42:25 25.06.2008

kvalita - inkoust
levně - neinkoust

- ne

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Výber lacnejšej tlačiarne pre grafika

Autor: Printer

10:03:21 25.06.2008

Dobrý den,

rád by som si kúpil nejakú stolnú tlačiareň, ktorú by som využíval na občasnú tlač materialov, čo si pripravujem. Išlo by len na využitie tlače jednoho výstupu po dokončení práce, materiály budeme samozrejme tlačiť v extrernej tlačiarni. Medzi požiadavky patria:

- čo najhodnovernejší výstup a kvalita
- čo najnižšie náklady na tlač

Ešte by som mal dotaz, existuju aj laserove tlačiarne čo by mohli splniť tieto požiadavky?
Limit je cca okolo 10 000 Sk.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: