Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Canon CanoScan CS 4400F

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Canon CanoScan CS 4400F

Autor: Jarouš

18:58:51 15.04.2008

Podle návodu se nemá skener připojovat k počítači dříve, než se nainstaluje software ke skeneru. Takže napřed vložit CD a nainstalovat ovladače a programy, potom restartovat PC. Teprve pak připojit USB kabel, nakonec síťový adaptér a do el. zásuvky. Dodržel jsem tento postup a s tímto skenerem nemám vůbec žádný problém na Windows XP Prof. Zkuste skener odpojit, software odinstalovat, restartovat a celé provést znovu ve správném pořadí. Snad to klapne (tu).

Citovat příspěvek

Autor: Fišera Jiří

10:52:25 15.04.2008

Kdo poradí?Po nainstalování inst.CD nelze skenovat.Stále ukazuje že není skener zapojen a nelze komunikovat.Jak jsem se již dozvěděl,nejsem sám s tímto problémem.Prosím poradí někdo?Předem děkuji...Fišera.

Citovat příspěvek

Autor: mac123

7:44:43 15.02.2008

Dobry den,
mate nejake specialni tipy jak nastavit tento skener ,aby byl vysledek skenovani 35 mm filmu co nejlepsi? Jdou na nem skenovat i ty starsi cernobile filmy ?Dekuji.

Citovat příspěvek

Autor: Olympus

20:58:22 22.05.2007

Myslím, že ji mám, ale netuším na co je dobrá. po naistalování ovladačů. V Zoner photo studio, Získat, Získat z rozhraní TWAIN. Automatika nebo manual. Máš to plně v ruce. Co víc? :)

A to se stejně v manuálu nedočteš.

Citovat příspěvek

Autor: Zdeněk

15:27:27 21.05.2007

Mám ho 2 měsíce k plné spokojenost.Bohužel, kompletní česká příručka, přestože na ni odkazuje Files je \Manual\CANOSCAN 4400F\Czech\Windows\, v angličtině. A oficiální odpověď od Canonu : česká lokalizace nebyla provedena.Přivítám informaci o její existenci.

Citovat příspěvek

Canon CanoScan CS 4400F

Autor: Olympus

20:46:23 19.02.2007

Nemáte někdo zkušenost s tímto skenerem? Doposud jsem měl jen Epsony s kladnou zkušeností, ale nemohu v této cenové kategorii najít podobný a tak asi pudu do tohoto Canona?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: