Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

nákup fotopolymerních materiálů v malém množství

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

nákup fotopolymerních materiálů v malém množství

Autor: Jiří Pěnička

11:52:42 23.01.2008

Dobrý den,

hledám technologii tisku, která by byla vhodná pro malonákladový tisk v domácím prostředí. Jde o potisk panelů ručně vyráběné elektroniky v malých sériích. Pro výběr konkrétní technologi hraje hlavní roli dostupnost potřebných materiálů v malém množsví a především cena.

Zaujala mě technika flexotisku, protože UV lampu mám, laserovou tiskárnu pro tisk předlohy také a s vodou na vymytí také není problém. Navíc je to podobné technologii domácí výroby plošných spojů, s čímž zkušenosti mám.

Jenže kde sehnat fotopolymerní štočky (tiskové desky na folii) vymývatelné vodou či lihem? Nenašel jsem žádný eshop, kde by byly materiály dostupné v malém množství, většinou jde jen o velká balení pro polygrafické firmy.

Prosím poraďte, kde kusové objednávky realizovat. Lehce zvýšenou cenu za kus pro takové případy je možné akceptovat. Nebo mi doporučíte jinou dostupnou technologii, kterou je možné dělat doma "na koleně"?

Děkuji všem,

Jiří

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: