Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

ma vyznam 2x EIZO L768

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: ma vyznam 2x EIZO L768

Autor: radimv

2:20:10 19.04.2012

ad "myslite ze ma vyznam kupit 2x EIZO L768"

- Dvoumonitorová sestava má smysl hlavně tak se počítá s nějakou odlišnou nebo nezávislou funkcí jedno z té dvojice (manipulace, nezávislé připojení, nezávislé nastavení, nezávislé vypínání, ...)

- pokud se nejdná o takový případ, tak bych pro architekta silně doporučil spíše 1 větší monitor (2 MPix, FullHD) nežli 2 mení (2x 1,3 MPix)

Osobně jsem tedy nikdy nepochopil jak CADisti (a neni jich úplně málo) můžou dělat práci na 1280x1024 pixelech ... na to sem se já nevešel s mailama ani před 10 lety :-)

Jinak L768 jsou dobrý "držáky", ale pro většinu současných úloh na moderních OS bych je označil za "prťavý" (však taky dneska je základní masovou produkční velikostí 23" (1920x1080)

...ale možná že to může být zase logický záměr pořídit k malýmu počítači taky malej monitor !

Zatim zdar

Citovat příspěvek

ma vyznam 2x EIZO L768

Autor: tomankubik

9:15:05 14.04.2012

dobry den,
prave zvazujem novy monitor (dva) k novemu mac mini, som architekt, 80% casu 2d cad, potom vizualizacie a postpro, na skalibrovani mi az tak nezalezi, nie som ani prlis narocny na farebne podanie, myslite ze ma vyznam kupit 2x EIZO L768 , bazarove, alebo v sume cca 200 eur |co je spolu nakup tych EIZO\ kupit nie o modernejsie?, teraz aktualne mam Benq g220HD. velka vdaka za kazdy nazor

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: