Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Problém s Affter Effect

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Problém s Affter Effect

Autor: effects

9:22:11 05.11.2011

Ja mám ten istý problém.Aj keď je to kopírované alebo duplované v okne projekt, mení to obsah z duplovanej kompozície. Vraj je to kvôli tomu, že vrstvy boli precompnuté .Ak chceme dosiahnúť aby sa nemenil obsah duplovaných kompozícií, vrstvy ktoré chceme duplovať musíme duplovať pred vytvorením kompozície.

Otázka je: sú projekty ako spomína mario20 z video hive, kde sú vrstvy prekompnuté, a vzniká tento problém.
Pozná niekto nejaké riešenie?

Citovat příspěvek

Autor: ladaj

17:25:44 17.10.2011

mario20
Určitě to DUPLIKUJEŠ v Timeline.
Stopa by měla být tvořena Composition a tu DUPLIKUJEŠ v okně PROJECT. Teď jsem to zkoušel a frčí to. [url] http://www.imagehosting.cz/?v=ae.jpg [/url]

Citovat příspěvek

Autor: mario20

14:14:59 17.10.2011

Skúšal som kopírovať a aj duplikovať, výsledok bol vždy rovnaký.

Citovat příspěvek

Autor: wolfjunior

8:26:39 17.10.2011

Zkopíroval nebo zduplikoval?

Citovat příspěvek

Problém s Affter Effect

Autor: mario20

7:19:30 17.10.2011

Ahojte. Učím sa pracovať v Afftery a neviem si poradiť. Skúšam používať jednu šablónu z Video hive, je to taká prezentácia zo 7 fotiek, ktoré sa postupne menia. Ja som tam chcel dať viac fotiek a to tak že som skopíroval stopu kde je 1. fotka a vložil túto stopu za 7. fotku. Takto som to robil aj ďalej. Problém je v tom, že keď som zmenil fotku č. 8, zmenila sa aj č. 1. Tie stopy ktoré som kopíroval sú spolu akosi prepojené a ak urobím zmenu v jednej stope, zmena sa prejaví aj v tej druhej. Ako mám tomu zabrániť?
Vďaka za radu

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: