Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Fotospolek Olomouc

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Fotospolek Olomouc

Autor: zdenekv

17:53:50 04.01.2012

4bystřické - zase jsem tu dlouho nebyl, ale to co jsem psal v dubnu 2011 stále platí a ve výčtu tvých aktivit máš středu volnou. Zrovna příští středu bude schůzka a každý je vítaný tak to jednou zkus a když ti nesedne společnost tak není problém zkusit jinou a to třeba Dobré světlo - odkaz dával v předchozím příspěvku mocrepus.

Citovat příspěvek

Autor: bystřické

23:42:16 18.05.2011

no eštěže su v olomócu sám,aspoň mi nigdo nepoleze do zelí :D

Citovat příspěvek

Autor: bystřické

0:41:34 18.05.2011

rád bych sněkým skecnul,ale v 16,00 ještě musím makat,bo sem živnostník a musím živit rodinu,jednoho róma(čti cigána),3 úředníky a dorovnávat nevyrovnanou děravou státní kasu :(v pondělí mám večer trénink,v úterý pivo,čtvrtek trénink,sobota neděle motorky,ale i tak bych rád někdy zašel na kus řeči se stejně postiženými cvoky :D

Citovat příspěvek

21:27:07 28.04.2011

4 pilgren - díval jsem se na tvé fotky a musím chválit, většinou moc pěkné a to jsem je viděl jen na svém poměrně mizerném monitoru. Samozřejmě,že i na monitoru se dá prohlédnout a následně zhodnotit fotografie ale je přeci pohodlnější když se soubor 15-20 fotografií formátu 30x40 rozhodí po velkém stole a pak 5-7 fotografů(tolik se nás teď v muzeu schází) o nich diskutuje a přiděluje body a zároveň přitom ostatním vysvětluje proč tak boduje,co ho zaujalo nebo co se mu naopak nelíbí. No a to je vlastně princip hodnocení tzv.mapových okruhů - totéž dělají s naším souborem fotografií v dalších asi 14 fotoklubech po celé republice. Těch mapových okruhů ještě funguje několik a my se už léta se střídavými uspechy účastníme jednoho z nejznámnějších a to MO Nekázanka. Ještě k tomu spolčování, každý jsme nějaký a někomu vyhovuje kontakt a diskuze o společném hobby, někdo je víc individualista a necítí potřebu se někde sdružovat a přesto oba typy mohou bezproblémově fungovat a tvořit. Proto ti přeji dobré světlo.

Citovat příspěvek

Autor: mocrepus

11:05:31 28.04.2011

Dobrý den.

Tak v Olomouci funguje spolek Dobré světlo:

http://www.dobre-svetlo.com/

Partička lidí, co se ráda sejde pokecat nad fotkami. Už jsem se k nim přihlásil a za 400Kč jsem si půjčil kalibrační sondu. Teď už si ji od nich můžu půjčit kdykoliv a bez poplatku.

Takže dobré světlo

Citovat příspěvek

Autor: pilgren

23:20:20 27.04.2011

Zdenekv: a co je skutecna papirova fotka? Pro me ma smysl mit vytistneny nahledy pri priprave vystavy a videt zhruba, jak spolu ty fotky pusobej. Na zaklade toho udelam finalni vyber a velke tisky (driv zvetseniny). Kdyz jde ale o pokec nad jednotlivými snímky bez koncepce, nevidim ve fotce na monitoru zadny deficit. Kdyz uz, tak ta lidska spolecnost je to, co na spolcich lidem prijde zajimave. No a jak jsem psal kdysi, to treba pro me neni. Tedy ne na zaklade spolecnyho hobby.

Mej se

Citovat příspěvek

22:32:39 27.04.2011

4 psyclone a skodíík - sice jsem to zde objevil dost pozdě po položení dotazu ale přesto se pokusím odpovědět. Jedna možnost je přijít každý sudý týden ve středu v 16.hod. do Vlastivědného muzea na schůzku fotosekce VSMO - zde je hlavní náplní právě pokec a hodnocení fotografií v rámci tzv.mapového okuhu(zkus vyhledat např.mapový okruh Nekázanka). Další možnost je vyhledat na vvv.dobre svetlo.com v sekci diskuze články nebo spíš diskuzi k jejich setkávání (zhruba jednou měsíčně) a tam se zapojit. Jinak chválím,že rozlišuješ mezi netovými galeriemi kde je sice spousta dobrých fotek a možností pokecat nad skutečnou papírovou fotkou.

Citovat příspěvek

Autor: skodiik

12:31:01 28.10.2010

Pánové, pokud budete něco plánovat tak se určitě ozvěte, jsem sice jen začátečník, ale rád pokecám a proberu fotky ;-)

Citovat příspěvek

Autor: psyclone

14:47:34 20.08.2010

a jak se tady na Inetu podíváš na papírovou fotku ? myslím že jsme se nepochopili ,,,,,

Citovat příspěvek

11:48:38 18.08.2010

Jak jsem psal, spolčení moc neprovozuji a pokec nad fotkama hledám většinou přes net tady. Tak až budeš mít čas, něco sem dej. Třeba něco echt olomouckýho :)

Citovat příspěvek

11:02:38 18.08.2010

jen , tak , prostě občas pokecat nad fotkama ,

Citovat příspěvek

9:52:05 18.08.2010

V Olomóci je mnoho spolků, ale v každym je alespoň jeden fízl, aby bylo bezpečno. Proto není radno se v Olomóci spolčovat. Co bys potřeboval vědět?

Citovat příspěvek

Fotospolek Olomouc

7:27:44 18.08.2010

Zdravím ,

najde se pár lidí na pokec o fotografii a vše s tím spojené ? V Olomouci , případně blízkém okolí ? :) Nebo v Olomouci již něco podobného je ?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: