Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Fotografování Rumunsko - Banát

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Fotografování Rumunsko - Banát

Autor: Adventure

21:59:44 24.08.2010

Pravdou je , že mne to už napadlo také se tam vydat fotit, protože jsem tam byl už několikrát (nejčastěji ve Svaté Heleně) , ale na motorce a jen s kompaktem. Pravdou je i co píše pilgren, ale to je asi přirozený vývoj podobných krajin. Určitě ale je tam ještě co fotit i když už taková atmosféra jaká byla před osmi lety, když jsem tam byl poprve, zmizela s přílivem turistů. Pokud jste tam stanley72 ještě nebyl tak to určitě stoji za to se tam podívat.
Napište mi jakou máte představu a uvidím, třeba se nechám zlákat a vydat se tam ještě jednou. :)

Citovat příspěvek

Re: Fotografování Rumunsko - Banát

Autor: pilgren

10:01:21 18.08.2010

V Banátu (konkrétně v Rovensku) jsem byl pracovně poprvé v roce 1998. Byl jsem unešen lidmi, krajinou a drsností zdejšího života. Po deseti letech jsem se tam vrátil, abych zjistil, že ze Svaté Heleny je byznys centrum Ivo Dokoupila z ČvT (dříve Kudrna, ha ha ha), na cestách mezi Helenou, Gernikem a Bigrem se prohánějí Off-Roadu a čtyřkolky a že skoro všechny krajany, kteří tu dřív žili, nahradilli chudí rumuni, kteří neumí ani zasít. Zůstala jen ta krajina, která je stejně fotogenická jako třeba Volovské vrchy na Slovensku, což je blíž.
Pardon za skepsi, ale fakt mě ten vývoj českých vesnic v Banátu zklamal. (td)

Citovat příspěvek

Fotografování Rumunsko - Banát

Autor: stanley72

18:20:01 03.08.2010

pojeďte fotit do Rumunska - české vesnice v Banátu - super fotogenická krajina a lidé :) :) - více info na emailu

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: