Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Spouštím photoring

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Spouštím photoring

Autor: xomax

18:10:47 21.08.2006

Přeji krásné léto, milí fotografové..

30. června skončil provoz systému photoblogring.org . O co šlo? Registrované fotoblogy - stránky fotografů s jejich výtvory byly registrovány na jednom místě, přičemž na každém webu bylo tlačítko/odkaz k náhodnému přechodu na další fotoblog - odtud se bere to slůvko ring.. V ideálním případě bylo možno si projít weby všech registrovaných - tematicky stejně zaměřených lidí.

Z konce této služby jsem byl natolik smutný, že jsem věnoval pár večerů k vytvoření následovníka - photoring.org . Tímto dávám v zemi české na vědomí, že se lze na adrese http://photoring.org zaregistrovat a připojit do nově vznikající komunity. Již dnes mám v hlavě mnoho vylepšení, na které se mi během podzimu dostane času, ale nebráním se ani nápadům cizím, Vašim, či aktivní spolupráci..

Brzkou registrací budete zařazeni do kategorie testerů, kteří budou mít k novým vychytávkám dřívější přístup..

Tom Hnatovsky aka xom

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: