Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

BA_Január

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: BA_Január

Autor: sadhu

23:30:34 23.01.2006

2all: 27.1. přijíždím do Blavy vlakem ve 13:15 - má někdo chuť podniknout fotopraxi v terénu nebo fototeorii v pubu? Vlakem z Blavy odjíždím v 17:18. Minule se fototeorie s Cladom a Bocom docela povedla (i když nedošlo na absinth :D).

Citovat příspěvek

Autor: tatis

16:07:18 18.01.2006

To marleko: Môže byť, vymysli niečo.

Citovat příspěvek

Autor: marleko

17:58:58 16.01.2006

no cafte flakaci !

zrovna ked nie som v ba sa konecne stretnete ? :) ako bolo ?
inak ak by mal niekto cas, tak 27.1 som v ba na predlzenom vikende....

Citovat příspěvek

Autor: zooo

14:30:10 16.01.2006

A pohlad na Lomnicky stit.Pod nim by malo byt Skalnate pleso.

Citovat příspěvek

14:16:33 16.01.2006

Pohlad z Lomnicke stitu

Citovat příspěvek

14:01:21 16.01.2006

Tak pridam aj ja nieco z VT.

Citovat příspěvek

Autor: -helios-

9:30:29 16.01.2006

Tak, tak, bolo veselo... :-)

Citovat příspěvek

Autor: clad

20:43:55 14.01.2006

...a este jedna

Citovat příspěvek

20:40:33 14.01.2006

a este jedna.

Citovat příspěvek

20:26:24 14.01.2006

Aj ked svetlo moc neprialo tak aspon jedna pre tych co sa nezucastnili.

Citovat příspěvek

22:04:24 13.01.2006

Boco: Uvidime ci tolko vidrzime vo futbalpube ;) ponahlaj sa.

Citovat příspěvek

Autor: boco

21:59:22 13.01.2006

ozvem sa až pôjdem z práce, ako som už povedal, Cladovi, kde ste - rád vás znova uvidím, ale môžem až okolo 19.00

Citovat příspěvek

Autor: m1977

21:34:12 13.01.2006

kua chlapi, tak vam zavidim....

Citovat příspěvek

13:29:40 13.01.2006

V archíve som našiel ešte jednu fotku z toho vojenského cintorína, nech viete, čo nás tam čaká... :-)

Citovat příspěvek

12:51:47 13.01.2006

Kedze nikto nevie o vhodnom cintorine tak si zajtra pospim aj ja.

Citovat příspěvek

12:04:42 13.01.2006

O 12:00 vo Footbal pube.

Citovat příspěvek

Autor: jarrep

11:45:39 13.01.2006

..ide sa teda zajtra?

mozno by som dobehol..

Citovat příspěvek

10:02:56 13.01.2006

Veď to, dobre sa vyspať, niečo spapkať, dať malé pivko a hor sa tvoriť umenie... :D

Citovat příspěvek

9:22:40 13.01.2006

Som za tú 12:00 vo Footbale, aspoň sa konečne poriadne vyspím. :D

Citovat příspěvek

8:30:27 13.01.2006

No, takže teraz nám zostáva dohodnúť sa, kedy a kde. Môj návrh by bol o 12.00 vo Football pube. Odtiaľ by sme mohli vyraziť ďalej, prípadne potom po fotení aj návrat tam. Je to lepšie, ako v kose niekde čakať vonku...

Citovat příspěvek

6:41:27 13.01.2006

S tou rannou hmlou to nie je zlý nápad, dnes ráno to vyzeralo (zatiaľ aj vyzerá) dobre, tá ihličková námraza na stromoch. Cintoríny nepoznám, to musí povedať Helios. A z cintorína by sme šli fotiť tie čajky.

Citovat příspěvek

21:33:36 12.01.2006

Pokial by sme sli na ten cintorin (najlepsi by bol nejaky kde su stare nahrobne kamene, sochy, velke krize...) tak by sme mohli ist skor a stihnut nejaku tu hmlu (teraz mlzi dost vydatne - snad by vydrzalo az do rana). Neviem ako ostatny ale ja by som si na to aj privstal. Ale kludne navrnite cas ktory vam vyhovuje ked tak by sme sa potom stretli. Sobotu mam celu volnu.

Helios: Cece teba som uz dobre dlho nevidel. budem rad ked sa stretneme.

Zooo: Ak nikoho do tych Tatier nenajdes ta sa dufam pridas aspon ku nam "starcom" :D

Citovat příspěvek

Autor: janoj

21:16:53 12.01.2006

hmmm , ten napad s tatrami sa mi pozdava, no podobne jak m1977 mosiim s manzelkom na nejaky ples ist a pritom ja kravaty vobec nemusiim, v sobotu rano so zeninym autom n STK lehnice masnikovo, maju tam v areali malickuu privatnu ZOO, ak ma niekto zaujem tak ho nachvilicku veznem ...inac na tych cajkach kedyze budete???a dalsi vikend bych rad nekam do hor...co tak skialpov vyletik na hreben malej fatry s bivakom a caknim na vychod slnka na hrebeni???no aktualnejsie je to v marci, ked noci su kratsie...

Citovat příspěvek

20:46:30 12.01.2006

To Clad: S tým fotením čajok súhlasím. Chlieb nie je problém. :-)
To Helios: Možno by sa dal stihnúť aj ten cintorín. A nakoniec Footbal Pub :-)
Kedy a kde sa stretneme?

To Zooo: Je to na mňa moc rýchle - ráno tam, pofotiť, naspäť. Na také veci treba viac času. Aj keď je to dobrá cena za ten lístok + ostatné.

Citovat příspěvek

18:00:09 12.01.2006

...ale inak nie je ničím výrazný, sú tam zvyšky z hrobov vojakov, takže zasa nie až tak zaujímavé, aspoň podľa mňa. O ďalšom podobnom v BA zatiaľ neviem, ale rád sa nechám poučiť...

Citovat příspěvek

17:54:19 12.01.2006

Clad: nie je to zlý nápad. jeden taký zarastený poznám, na Kopčianskej, je z prvej svetovej a pekne zanedbaný. Prikladám foto odtiaľ...

Citovat příspěvek

17:21:26 12.01.2006

Tatis: Tak mozme zostat v meste. V utorok som bol na nabrezi oproti Redute a decka hadzali cajkam chlieb. Bolo ich tam mrtne (cajok) a skusal som trosku fotit ale zastavil som sa len na chvilu a svietilo mi slnko oproti tak z toho moc nevyslo (aspon jedna v prilohe). Tak ak by sme isli treba zobrat aj krajec chleba :)
Ale isiel by som sa pozriet aj na nejaky stary opusteny zarasteny cintorin. Neviete niekto o niecom takom?

Citovat příspěvek

16:03:28 12.01.2006

To Clad: čo ja viem? Zo Záhorskej do Marianky je kúsok, ale neviem či tam bude niečo na fotenie a cez kopec nechcem, mám preblémy s kolenom. A asi bude aj dobre primrznuté a bude sa šmýkať.

Citovat příspěvek

15:03:31 12.01.2006

Zoo: Moc sa mi do tatier nechce kvoli tej ceste ale ak by sa nasli este tak dvaja tak by som sa snad na to nechal namotat.
Tatis: Co vylet do Marianky? Autobusom do Zahorskej a odtial peso. Pripadne ak by zostalo dost sil tak prejst cez kopec do Krasnan?

Citovat příspěvek

14:29:02 12.01.2006

tatis:
vyse 7 hodin cisteho casuje malo? pokial sa pamatam tak oktobrove stretnutie na ktorom som bol netrvalo ani tolko. btw v cene je aj listok na lanovku cize pesie presuny su minimalne. vyvezieme sa na napr. na skalnate pleso pofotime , myslim ze bude co a vecer unaveni a zniceni naspat. ja som rozhodnuty tak ze ak by sa pridal aspon 1 clovek tak idem na 100% . inak na 90%. myslim ze sa to da v pohode stihnut lebo v lete som bol takto zo strby hore na solisko a spat za cca 3-4 hod. Urcite to nie je na tatry dost ale chcem vyuzit tu akciu ZSR a to ze ma byt pekne pocasie. Na silvestra som bol v nizkych tatrach a tak sa mi pacili ze si myslim ze sa to oplati aj na tych par hodin a za tu namahu lebo to bude urcite velmi namahave.

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: