Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Panel nastroju

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Panel nastroju

Autor: VojtěchT

9:55:29 31.08.2010

Můžete udělat screenshot, aby bylo zřejmé, o co se jedná? Postup najdete na
[url]http://wiki.zoner.cz/software:faq_screenshot[/url]

Citovat příspěvek

Autor: Pink.Princess

17:24:22 29.08.2010

Jednou jsem restartovala počítač a po spuštění jsem měla dojitý panel nástrojů. Zkoušela jsem ho zmenšit myší, ale nešlo to. Nemůžu to na internetu nikde najít a nikdo neví vůbec co s tím. pomůžete mi?

Citovat příspěvek

Autor: AlesHasala

17:11:42 15.09.2008

Není zač, já jsem se jenom snažil upozornit ostatní, že problém Jamese Bonda 007 nijak nesouvisí se Zoner Photo Studiem.

Citovat příspěvek

Autor: James Bond 007

14:35:30 15.09.2008

BTW: problém s velikostí Panelu nástrojů ve Windows XP je v něčem jiném, než jsem psal 12. 9. 2008. Nikde na netu to nejde dohledat. Dnes jsem na to přišel, ale ať si na to ostatní příjdou, nebo nepřijdou sami. Díky panu Aleši Hasalovi.

Citovat příspěvek

14:30:05 15.09.2008

Kopíruji: "Panel nastroju
Vloženo uživatelem: cliff - uživatel již zaslal 374 příspěvků (213.195.212.---)
Datum: 08. 09. 2008 17:22

At delam co delam, panel nastroju mam stale na 2 radky (at uz je ten druhy vertikalne ci horizontalne). Nepouzivam mnoho tlacitek, takze bych je v pohode "zmestil" do jednoho radku, ovsem neni to mozne a ikony zmeny velikosti stale zustavaji v extra radku. Je to vlastnost zoneru 10 expres nebo se s tim da neco delat?"

Z výše uvedeného jsem reagoval na zvětšený Panel nástrojů, byť u mne ve Windows XP. Zda šlo u kolegy o Panel nástrojů u Zoneru, či ve Windows, nevím. Chtěl jsem pomoci těm, co mají problém jako já a nemohou nikde najít pomoc. Příště si budu hledět svého, neboť skutečně každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán.

Citovat příspěvek

Autor: AlesHasala

16:37:01 13.09.2008

"Po mnoha neúspěšných pokusech jsem našel tuto diskusi, kde jsem se nedozvěděl nic"
Ano, protože tohle je diskuze o programu Zoner Photo Studio...

Citovat příspěvek

15:07:35 12.09.2008

Dnes se mi zvětšil Panel nástrojů stejně tak na dva řádky a nevěděl jsem si s tím rady. Po mnoha neúspěšných pokusech jsem našel tuto diskusi, kde jsem se nedozvěděl nic. Experimentoval jsem krátce s nastavením Panelu nástrojů a podařilo se mi dostat zpět na velikost jednoho řádku. Myší ukázat na Panel nástrojů, pravým tlačítkem otevřít volby nastavení, klepnout na Panel nástrojů, zrušit volbu Snadné spuštění. Celý postup znovu opakovat a zašktnout volbu Snadné spuštění a vše se vrátí k nastavení jednoho řádku Panelu nástrojů. Z jakého důvodu se během práce zvětší Panel nástrojů na dva řádky, nevím. Možná to má nějakou souvislost se zvětšením písma v Internet Exploreru, které jsem dnes použil (Ctrl a otočení kolečkem myši).

Citovat příspěvek

Autor: cliff

12:44:48 09.09.2008

no prave, ony si to umisteni jen prohodi, ale i kdyz jsou na nem jen 4 ikony, stejne je extra ve druhem radku.

Citovat příspěvek

Autor: VojtechT

9:42:31 09.09.2008

Tak po vyzkoušení bych to ještě upřesnil - pokud je panel nástrojů vodorovně, tak sdružovat jde, ale to o panelu s podrobnějším nastavením nástrojů a jeho fixní délce stejně platí.

Citovat příspěvek

8:47:19 09.09.2008

diky za odpoved, tak radsi zustanu u ZME6.. zas tak velky monitor nemam :)

Citovat příspěvek

Autor: VojtechT

8:07:17 09.09.2008

Panel nástrojů jako jediný neumožňuje sdružování s dalšími. Dále panel s podrobnými nastaveními nástrojů má fixní délku, která může být pro některé nástroje zbytečně velká - ale je tam potřeba rezervovat místo pro ty nástroje, které ho potřebují.

Citovat příspěvek

Panel nastroju

17:22:12 08.09.2008

At delam co delam, panel nastroju mam stale na 2 radky (at uz je ten druhy vertikalne ci horizontalne). Nepouzivam mnoho tlacitek, takze bych je v pohode "zmestil" do jednoho radku, ovsem neni to mozne a ikony zmeny velikosti stale zustavaji v extra radku. Je to vlastnost zoneru 10 expres nebo se s tim da neco delat?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: