Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

oprava a úprava fotky z mobilu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: oprava a úprava fotky z mobilu

Autor: Nill

17:32:38 06.06.2011

Autor: alča

14:16:39 06.06.2011

Velmi vám děkuji za reakce.Fotku bych jsem vložila a byla bych ráda pokud by se vám podařilo ji vylepšit aby na ní bylo alespoň něco vidět.Jen mi prosím písněte jak ji mám sem vložit :D....?
A artový filtr je možné použít jen ve photoshopu nebo je i v jiném programu pro úpravu fotek?Díky

Citovat příspěvek

Autor: Nill

1:22:33 06.06.2011

jak se říká, kde nic není, ani čert nebere. Malé rozlišení se dá leda zamaskovat - fotku zvětšit na potřebný rozměr a pak na ni aplikovat třeba nějaký artový filtr, který přidá tahy štětcem a zamaskuje chybějící detaily.

Citovat příspěvek

Autor: Jirka12321

22:12:54 05.06.2011

Můžeš nám jí sem hodit a my se tady někdo o to můžem pokusit, jinak žádnej speciální vylepšovací program není. Nebo o něm alespoň nevím. Jirka

Citovat příspěvek

oprava a úprava fotky z mobilu

Autor: alča

21:46:42 05.06.2011

Dobrý den,prosím vás o radu.jak vylepšit fotku z mobilu s velmi nízkým rozlišením.Fotka je focena klasickou nokii v rozlišení 480x640.Na fotce mi záleží a tak bych jí potřebovala více zkvalitnit.Je nějaký program který by mi tuto fotku vylepšil a jak je použít.Děkuji předem za rady.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: