Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kodak CX 7530 - problém

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kodak CX 7530 - problém

Autor: Karlikamater

22:41:43 04.02.2011

české menu (pro nahrání do fotoaparátu) nebo český překlad ??

Citovat příspěvek

Kodak CX 7530

Autor: Venca326

19:59:09 04.02.2011

Zdravím, neporadil by mi někdo, prosím, kde bych sehnal české menu na Kdak EasyShare CX7530 ? Pořád se mi to nedaří.

Citovat příspěvek

Autor: tomil2002

1:46:49 23.10.2010

S tím Kodakem C140 to není špatný nápad.Koupil jsem jej přítelkyni a jsem překvapený jak hezky fotí.Funkce smart je fajn, potom má možnost jednoho uložení manuálního nastavení včetně ISO a uzamknutí.Takže po vypnutí se nastavení nezapomene.Možnost vynuceného blesku jako dorovnání protisvětla , to se taky cení.Velmi příjemné menu .Celkově uživatelsky přívětivý fotoaparát který má super podání barev , dobře ostří.Na to kolik stojí je to super kup.Vůbec se mi nechce na procházky tahat můj větší Z8612 IS , ale beru si tenhle malý.Takže jsem ho koupil vlastně ... :))
Jinak jsem odchovaný na Kodaku a postupně jsem měl 7.S vyjímkou jednoho malého šrotu řady "M" si opravdu nestěžuji, naopak nenechám na tuto značku dopustit a prozatím bych neměnil.
Udělal jsem hodně špatnou zkušenost s kompaktem od Panasonicu DMC-LS60 - ten neostřil pořádně a podání barev, tragédie.Absence modré barvy, vše nazelenalé a žluté i modrá obloha byla zelená.Pak jsem zabruslil na jenoho Samsunga , ale to bylo asi 5 let zpět a ten měl barvy zase červené.Tuším to bylo postavené na CMOSu .Možná se u Samsungu už polepšili, nevím, ale riskovat nebudu.

Citovat příspěvek

Autor: PetrXC

1:18:36 23.10.2010

To už dej pryč, ten foťák je za zenitem a kup si třeba Kodak C140.

Citovat příspěvek

Autor: milan.b

9:36:15 06.10.2009

To je pravda, lebo časom sa spúšť zanesie znova, takže "čistenie" sa musí robiť v pravidelných intervaloch. Len mám obavu aby si ten američan neskracoval intervaly ;), nestane sa z neho noťas ? Aké foto potom bude robiť ? Stereo ? :D

Citovat příspěvek

Autor: monikash

20:22:09 03.08.2009

Jen nesmí vystřízlivět. Chce to neustále dodávat slivovicu. :D

Citovat příspěvek

Autor: Stanleykameraman

9:36:11 03.08.2009

Záleží taky hodně na tom, jestli slivovice správně řetízkuje. :)

Citovat příspěvek

8:45:51 03.08.2009

Foťák som otvoril na troch rohoch, štvrtý pri spúšti sa mi nepodarilo, ale injekčnou ihlou som tam dal pár kvapiek všelieku - slivovica (baterky a karta vybrané). Jemnými krúživými pohybmi som spúšť pri polostlačení akokeby vyčistil...Zatiaľ to funguje.... :-)
m. :)

Citovat příspěvek

Autor: jirulka

17:42:33 16.04.2009

rozumný, chválím!
J

Citovat příspěvek

17:41:42 16.04.2009

rozumný, chválím
J

Citovat příspěvek

8:42:36 16.04.2009

Zobral som si maličký krížový, ale aj tak sa mi ho nepodarilo celkom otvoriť. Niečo tam ešte drží z jednej strany, samozrejme že akurát v mieste spúšte (swina jedna) :-) Nechcem ho nasilu lámať, takže ho nechám dožiť.
m.

Citovat příspěvek

12:23:46 09.04.2009

Zdarec,
1.kup si malilinkej křížáček a směle do toho, servis, jak vidno, se trochu nevyplatí. Přeju hodně zdaru a dej vědět, ale pokud je to mechanickýho rázu, mělo by to při velký troše šikovnosti jít, hlavně si pamatuj co jsi odkud vyndal aby se to vrátilo na správný místo.
2.předstírej že ti to nevadí a cvakej směle dál a až to nepůjde vůbec, kup si novej stroječek, po 4 letech má starouš právo na důchod :)
J

Citovat příspěvek

Kodak CX 7530 - problém

10:33:18 09.04.2009

Zdravím, na tom to Kodaku mi začína blbnúť spúšť. Pri fotení niekedy nesignalizuje zaostrenie tým že tie "hranaté zátvorky zozelenajú", niekedy treba spúšť viac zatlačiť aby foťák vôbec urobil záber. Ja mám taký dojem z neho, ako keby v spúšti boli nejaké masnoty, špiny ktoré ktoré obmedzujú správny chod. Servisák mi povedal že za základné rozobratie a vyčistenie berie 55 €, a to ešte nie je záruka že je to iba nečistotami. Kodak má už cez 4 roky.
Máte niekto tiež takýto problém ? Riešili ste ho sami alebo v servise ?
m.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: