Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kodak Z7590

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kodak Z7590

Autor: relais

18:41:47 10.05.2009

Přípojku na blesk má na levém boku od zadu od gumovou krytkou a je ní znak blesku. Je to klasický sousý konektor.

Citovat příspěvek

Autor: 10mset

20:17:47 25.01.2009

...kde má tenhle foťák přípojku na externí blesk - a jak ta přípojka vypadá? Na infomateriálech jsem nic takového nenašel. Pokud přípojku na externí blesk opravdu má, šlo by upravit laserové ukazovátko na udělání obrazce pro ostření.

Citovat příspěvek

Autor: monikash

13:00:21 25.01.2009

Ono záleží,v jakém režimu fotíte. Pokud vtěch automatických, tak si fotoaparát nastaví delší časy a to je pak problém udržet. Na focení v tmavějších místech je lepší zrcadlovka, která zvládá dobré fotky s vyšším ISO jak UZka.
Já nevím, ale nikde nevidím sáňky na blesk. Nezbyde vám než koupit ten s přídavným ramenem, které se přišroubovává přes závit pro stativ. Ale fotoaparát se pak hůř drží.

Citovat příspěvek

Autor: Lu

10:07:26 25.01.2009

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda nemáte k tomuto foťáku Kodak Z7590 český návod v elektronické podobě a zda by nebylo možné mi ho na mail zaslat. DÍKY!

Citovat příspěvek

Kodak Z7590

Autor: Marek_S

14:48:43 17.09.2007

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nemohl poradit. Mám fotoaparát Kodak Z7590 už téměř dva roky, jsem s ním dost spokojen. Za dobrých světelných podmínek vytváří velmi pěkné snímky.
Ovšem je tu jeden velmi velký problém a nedostatek, tím jsou špatné světelné podmínky. Občas s kamarády navštívíme nějaké podzemí, snažím se tam něco fotit. Jenže v podmínkách, kdy je tma, 95% fotografií je rozmazaných. Kamarád má starší menší fotoaparát Canon, sice nemá tak silný blesk, ale jeho fotografie jsou ostré. Myslí si, že to je tím, že ten můj Kodak nemá takovou tu oranžovou zaostřovací diodu, takže ve tmě blýskne a fotí jaksi naslepo.
Docela mi to vytáčí, proto bych se chtěl zeptat, jestli by někdo neporadil nějaké nastavení či vychytávky, jestli by se s tím dalo něco dělat. Ten Kodak má i přípojku na externí blesk, nicméně jsem přídavný blesk pro tento fotoaparát v prodeji nikde nenašel, dokonce mám za to, že se ani nevyrábí.
Za každou přínosnou radu velmi děkuji.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: