Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Kde u nás koupit A3 "levný" matný nebo polomatný fotopapír ?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kde u nás koupit A3 "levný" matný nebo polomatný fotopapír ?

Autor: uzivateluser

21:50:52 17.04.2012

Zkuste firmu www.lightq.cz, nabizeji papiry od firmy Tetenal a hahnemuhle.

Citovat příspěvek

Kde u nás koupit A3 "levný" matný nebo polomatný fotopapír ?

Autor: h4ndz

20:09:28 10.04.2012

Zdravím

jsem už opravdu zoufalý, tak žádám o radu, netisknu fotky ale grafiku a tisknu jí hodně (stovky A3 mesíčně).
Stačí mi gramáž do 200g a nejraději mám polomat. Co jsem ihned zjistil bylo - u nás vpodstatě neexistuje trh s A3 papírem (každý fotí zrcadlovkou ale asi všichni tisknou jen A4 a menší - tak to na mě působí) v nabídce jsou pouze předražené "značkové" papíry - pro mou potřebu nepoužitelné. Do nedávna jsem bral 190g polomat od RayFilmu - ať si kdo chce co chce říká - kvalita tisku je plně dostačující i pro náročnější užití - spokojenost, jenže - jejich momentální zásoby mají defekt - jsou zvlněné tak, že tisková hlava o ně na začátk ua konic zavadí a udělá černé stopy (vyzkoušeno na stovkách kusů na dvou Epson 1400). Takže momentálně jsem nucen používat lesklý - což je nejhorší varianta. Víte někdo vůbec o nějakém "noname" levném A3 papíru v ceně cca 10-13 korun za kus dostupném v ČR? V Něměcku či Anglii existují spousty levných "značek" (dovoz Číny ) ale už jsem si ověřil že posílat něco jako papír poštou je dost riskantní nemluvě o ceně přepravy (velká hmotnost)

Díky za radu

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: