Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

"velmi" dobry kompakt

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: "velmi" dobry kompakt

Autor: Jirka X

20:14:31 21.04.2012

U tebe myslím ten požadavek na větší zoom. Alespoň já to chápu tak, že tenhle by mu asi nestačil.

Citovat příspěvek

Autor: Zeryk

19:50:47 21.04.2012

Jirka X: .....neprehledl, proto jsem taky napsal ten posledni dovetek na konci prispevku....

Citovat příspěvek

18:46:09 21.04.2012

Zeryk - Zrovna tak jako já jsi něco v zadání přehlédl.

Citovat příspěvek

Autor: Zeryk

17:08:29 21.04.2012

Měl jsem ho na testování....špica! OLYMPUS XZ-1......Jeden z nejlepších kompaktů. Pokud bych si dnes šel koupit kompakt, tak určitě tento:

http://www.dpreview.com/products/olympus/compacts/oly_xz1

Všechno je založeno na 3 věcech! Velký a citlivý senzor, hodně rychlý
procesor a velice světelný objektiv..... Toto vše z něj dělá střední až vyšší
poloprofitřídu za krásnou cenu!! .... a do SAMSUNGa se s ním dostaneš i bezdratově.

Citovat příspěvek

20:38:36 20.04.2012

Koukám, že jsem přehlédl požadavek na WIFI. Tak ten tip na Sony beru zpět. Má všechno možné včetně GPS, ale WIFI ne.

Citovat příspěvek

12:27:45 20.04.2012

Osobně mám jako zápisník Sony HX9V a spokojenost. I ten plný zoom díky spolehlivě pracující stabilizaci je použitelný.

Citovat příspěvek

Autor: bob222

11:56:57 20.04.2012

Požiadavka je ale na veľký/väčší zoom. A to lepšie kompakty logicky väčšinou nespĺňajú. Inak by som už dávno doporučil skúsiť niektoré to menšie bezzrcátko.
Inak zaujímavé (parametrami a vychytávkami- osobne nemám odskúšané) sú tie sonky HX-5 alebo 9.
Samozrejme vždy tam je to obmedzenie voči veľkému čipu, ale sa s tým vie popasovať a nemá prehnané nároky.... ;)

Citovat příspěvek

Autor: Nill

11:42:03 20.04.2012

peter debnar: klidně kup Samsunga, mám foťák Samsung EX1 a spokojenost. Zimní Litice - http://www.foton.hk/gallery/displayimage.php?album=98&pid=1269

Citovat příspěvek

Autor: peter debnar

11:11:40 20.04.2012

asi som si pomylil forum :) tu mi akurat radi nejaky ODPORCA znacky SAMSUNG - zaujatost ... takze dovidenia ... idem sa niekde NAOZAJSTNE poradit ....

Citovat příspěvek

Autor: .

11:11:05 20.04.2012

bmx, chápu, nemáš rád korejské zboží. Tak to vysvětluje vše. A doufám, že i peterovi. Ostatně - píše - : ...".. mam aj samsung galaxy S II a aj tu LED TV ..".. a o nadměrné potřebě kapesníků se ani slůvkem nezmínil. Zvláštní. ;)

Jsou jiní, kteří mají se Samsungem velmi dobré zkušenosti, v čem to asi je ? :D

Zdravím

Citovat příspěvek

10:45:27 20.04.2012

bmx, nezmínil ses, žes vlastnil SAMSUNG WB850F. Co tě na něm konkrétně donutilo jít ho vrátit ?

Zdravím

Citovat příspěvek

10:28:50 20.04.2012

http://www.mall.cz/pametove-karty-sdhc-eye-fi/sandisk-sdhc-eye-fi-card-8gb-ctecka-karet-zdarma

Klidně zústaň u Samsungu. Rozhodně patří k tomu lepšímu. Jen se občas někomu zamží oči z názvu. :)
Jen hloupý člověk pomlouvá co nezná. :S

Zdravím

Citovat příspěvek

10:13:10 20.04.2012

ale ved ja si necham poradit samozrejme ... uz studujem S100. dikes

Citovat příspěvek

Autor: bmx

10:06:37 20.04.2012

ano, rada moje a koncim, Canon S95 nebo Canon S100...S 95 mam, tak vim, co radim... (tu)

Citovat příspěvek

9:55:37 20.04.2012

preco? ved blizsie napis ze co :) ... ja som nie nejaky profesional ... som vikendovy/vyletovy fotograf ... ten EOS som mal lebo som chcel vtedy zrkadlovku a vyuzival som ho na 50% jeho funkcii ... takze ja nehladam profesionalny fotoaparat a uz nie zrkadlovku velku ... chcem nieco na cesty (spratne, kompaktne) ale trosku kvalitnejsie (na 5-10 rokov ... nebudem menit fotak zase za 3 roky). ten samsung ma zly objektiv? alebo zrut baterky koli WIFI/GPS? ja nebudem porovnavat fotak s doterajsim EOSom alebo s fotkami z nejakych zrkadloviek ... takze :) ...

Citovat příspěvek

"velmi" dobry kompakt

8:24:41 20.04.2012

ahojte,

chcem si kupit dobry fotak - kompakt (na cesty atd - koli tomu predavam moj canon EOS 350D s prislusentsvom - nechce sa mi to uz vlacit :) ) a nasiel som zatial tento SAMSUNG WB850F. poziadavky su sirokouhly objektiv, vacsi/velky zoom, dobry objektiv, WIFI (zalohovanie, streamovanie na TV - mam Samsung LED, zdielanie), plne manualny rezim ... proste vsetko co by to mohlo mat ... ale necham si poradit prip. inu znacku (preto sem pisem). prip. ak je tento dobry, tak budem rad (mam aj samsung galaxy S II a aj tu LED TV - tak nech to je medzi sebou co najkompatibilnejsie :) ). dakujem ... cena moc nehra rolu .... proste co najlepsi maly kompakt.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: