Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Dodatek

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Výběr první zrcadlovky

Autor: anous

18:03:39 06.02.2012

:) Marečku podejte mi klávesnici. :D Stejné chyby, stejné známky. Takže žádné + nýbrž = :)

Citovat příspěvek

Autor: P

17:53:35 06.02.2012

Libor G
Ty jsi na tom podobne ...
Bez na zabijacku, tam te vystrevyjou a budes mit pokoj ...

Citovat příspěvek

17:48:04 06.02.2012

F.P
Zeby F...estovni P...icka?
No snad nejakou kravku z "Kurvine" s prave takovou uz konecne zahacis. Pak tve vyrony budou smerovat jinam, blbce lyricka...a pak snad uz ve tvem ... jen zanedbanymi lety ... pokrocilem veku zjistis, jak vypadaji pysky ...
Boze, to je idiot...

Citovat příspěvek

Autor: zahradnik

17:43:28 06.02.2012

F.P + Libor G : vy jste páni takoví Vendelíni hloupatí, to se málo vidí, zejména pan F.P. Je to psina ty výlevy číst. A komické je, když něco takového jako F.P chce někoho školit, že má chování řeznického psa. To bych až řekl F.P., že ten výrok musel být inspirován pohledem do zrcadla. .-)

Citovat příspěvek

12:47:55 06.02.2012

:D :D :D

Citovat příspěvek

Autor: horal

10:25:40 06.02.2012

Člověk dva dny mrzne na horách, vrátí se a tady tolik sr.... pardon, intelektuálního vývaru.
F.P., když už chceš být sžíravě kritickej a brát si mě do huby, tak aspoň cituj přesně. Těmihle volnými interpretacemi jen odkrýváš, jak velký problém Ti působí spojování informací do relevantního kontextu.
Abych to vyjádřil exaktně (nebo exagdně) podezřívám Tě, že jsi ještě o něco hloupější, než čerstvě graduovaný zakladatel vlákna.

Citovat příspěvek

23:00:56 04.02.2012

dany
Promin...ne to, ale tu ...
Spoleham na bystrost tveho ducha...

Citovat příspěvek

22:57:45 04.02.2012

dany
Dalsi havyř, kdyz pyšeš - nešel jsem tady?
A zadna skoda, kdyz se to mezitim premnozili tvi, podobne chytri, soukmenovci.
Kua chlopi, az moc podezrele se i pres eko nula nula prd mnozite. Asi az moc odolna sorta delneho lidu, o kterem psaval uz P.B. - z dolu jde plamen a dym atd atd.

Mily dany, dej si pohov a nebud volem, sena je malo.
Btw stale jeste trpis polucemi? Nemam ted na mysli jen ty dusevni ...

zahradnik
Nemusis. Na diagnozy bude lepsi doktor, pripadne to za nej zmakne i "dochtorand". Ten zdejsi kongenialni levou zadni.

Citovat příspěvek

Autor: dany

22:16:04 04.02.2012

Nešel jsem tady delši dobu a když jsem to otevřel je to po staru. j Je to k smíchu ha..ha..ha..stale stejna podivana na toho nelečeneho psychopata P je tristni, nestači to stihat tu FP, tu ua, tu Radim Doležilek opět FP, znovu ua, tenhle vesnickej sprosty udržbař je na roztrhani těla a je moc neklidny udajně ani v noci nespi protože jej pronasleduje stihomam to ma ještě z děctvi nelečitelne nasledky. Je třeba pokusit se nějak to utlumit ty zachvaty.

Citovat příspěvek

22:14:13 04.02.2012

F.P. - Musím souhlasit s diagnozou "P", byť by mi bylo poněkud žinantní to formulovat takhle. Ale obávám se, že náznaky ty nepobereš. Tobě je to třeba říct naplno. I tak máš problém si to všechno přebrat. :-)

Citovat příspěvek

21:46:50 04.02.2012

F .P
Stihas cist, co se ti pise?

Ale i pres to asi zijes v blbe dobe. Pred listopadovkou bys byl urcite sefoval aspon okrskovemu veleni lidovych milici.
Po listopadu by ti pak fest narvali p*l a byl by tady ted od tebe pokoj. Takhle se jen stale trapis, tak s tim uz zkus neco udelat.
Sice to pisu dost nerad, neb citlivkum se to libit nebude, ale jedinou sanci pro tebe je, nechat se presukat ...
V pripade potratu klid ve forech zarucen :D :D :D

Citovat příspěvek

Autor: F.P

21:30:08 04.02.2012

zahradniku chudaku neni ti pomoci ty jsi určitě absolvoval vyšši zahradnickou ještě nyni ti čouha slama z bot ty jsi obyčejny starej zamindrakovany hulvat, stači se jen podivat vyše do diskuzi co s tebe za přišerna špina vyvěra s tebe musi byt pěkny dareček to ti povim, určitě jsou mnozi z tebe zoufali co se to vyklubalo za trotle, jen se divim že tě ještě nikdo nenarval.

Citovat příspěvek

21:07:25 04.02.2012

To nevadi. Kolikatku mas pravou botu?

Citovat příspěvek

21:07:14 04.02.2012

uá, neprovokuj tu sakra s tím svařákem. jdu si dát aspoň skleničku tokajského.... :-)

Citovat příspěvek

Autor: uá

21:03:14 04.02.2012

pé, nebudu se s tebou měřit v ostrovtipu, na přispivatele s nickem Bilbo jsem tu zatím nenarazil, já se nepohybuji po fórech, ale fotím, a jestli někoho znám, tak já si to interpretuji tak, že vím, jak vypadá, vím, jak se jmenuje a půjčoval jsem mu baterie do blesku, jestli tady takto zná ferrena každej druhej, tak já opravdu ne. A zase mi voní na stole svařené víno :)

Citovat příspěvek

20:49:51 04.02.2012

A ferren toho dost napovida i dnes
http://forum.fotografovani.cz/read.php?42,5292651,5294995

Hle, hle, odkud vitr fouka, nekrivaku;)

Citovat příspěvek

20:38:40 04.02.2012

Skoda, ze o tobe nikdo nic nevi. Nejen tve skomne uvadene dovednosti, ale i logika, by byly v NWO headquarteru jiste vitany.
Btw ferrena tady zna kazdej druhej, kdo se po forech uz nejakej patek pohybuje.

P.S.
Znas prispivatele s nickem Bilbo, mistra bojovych umeni, ktery pro slovo daleko nechodi? S tim by sis mozna rozumel ...

Citovat příspěvek

20:11:18 04.02.2012

F .P
Ze ty ses kdysi zhlidl ve Frantovi perakovi? Mels lip trenovat a s prilbou. Takhle to pak po tvrdych dopadech dopada.
Btw jdes aspon do te politiky?

Citovat příspěvek

20:07:01 04.02.2012

Tečka: konečně jsem doma, v krbu praská dřevo a na stole voní svařené víno. Tak teď podrobně zareaguji na tvůj příspěvek v 13.54.

Nejprve pro ujasnění situace. Já jsem tady jakýsi neregistrovaný uá, jsem nikdo odnikud. Mohu o sobě tvrdit (ovšem netvrdím), že fotím, jako Bůh, jenom to jako nikdo odnikud nemohu dokázat. Stejně tak kdokoliv může tvrdit, že jsem foťák ještě ani neviděl, jenom to nemůže dokázat, neb jsem nikdo odnikud. A v tom jsme si, tečko, spolu v tomto diskusním fóru naprosto rovni.
Já se tu a tam vyjádřím k nějakému technickému detailu a méně často, když už to nevydržím, ke křiváckému způsobu jednání někoho druhého.
Ještě pro úplnost, je zde nějaký ferren, nikdo neví, kdo to je, nikdo neviděl jednu jeho fotku, jsou prý k tomu nějaké důvody. A tento ferren fotí jako Bůh a asi se mu i v noci zdálo, že je Bůh. Obávám se, že jsi se od něj nakazil, pro mě jsi a nadále budeš kdosi neznámý, který má stejné právo na své názory, jako ti ostatní - ani o coul víc.
Když jsem kdysi dávno dělal karate a nějak jsem chytal balanc při přechodu z obranného postoje kiba dači do útočného postoje zenkucu dači, řekl mi trenér, udělej to a to, následně to a to, byly to stupidní elementární úkony, ale já jsem je dělal, a teprve na konci té posloupnosti jsem pochopil smysl toho celého. Jenže to byl můj trenér s černým páskem, kdežto ty jsi tady anonymní tečka, nikdo odnikud. Nemám důvod nechat se slepě úkolovat nikým odnikud.

A teď podrobně k tomu, co jsi mi v 13.54 napsal.

1) uá, školní úlohy mají za úkol někomu něco ozřejmit. Že o to nestojíš, je tvoje věc
Tak k tomu jsem se již vyjádřil dostatečně. Dříve jsem si myslel, že ta domácí úloha má nějaké, mně skryté, logické poslání. Teď vidím, že se snad domníváš, že jsme na vojně a ty jsi mým velitelem, nebo že jsi v tomto diskusním fóru nějakou autoritou, a že budeš domácí úkoly zadávat podle své božské libosti.

2) V žádném případě z tebe - ani nikoho jiného - nemám v úmyslu dělat blba, obzvlášť když to většinou dotyčný zvládne za vydatné pomoci své užvaněnosti sám
Tohle je myslím dost obehraná fráze: já z tebe blba nedělám, děláš ho sám. Používá se zpravidla tam, kde věcný argument chybí ("udělal jsi sám ze sebe blba tím a tím"). Tento tvůj výrok vypovídá pouze tolik, že mě nemáš rád a nezvládáš to.

3) Většinou platí, že je lépe mlčet a nechat druhé, ať si myslí, že jsem trouba, než otevřít ústa a potvrdit jim to.
Prosím, mluv za sebe. Zatím vím pouze o dvou, kteří mne považují za troubu: ty a já. Ti ostatní možná, samozřejmě to mohou potvrdit, v tom případě budu rád, že názor je jednotný. Ale je křiváctví tady něco podsouvat.

4) Ty sám fotíš dobu srovnatelnou s panem Doležílkem, a přesto toho tolik máš co napsat. I když většinou o lidech.
Toto je velmi ubohé, nevíš o mně vůbec nic. Dáváš tím jen najevo nelibost s tím, že píšu, a dáváš opět najevo, že mě nemáš rád a nezvládáš to. Važ si toho, že většina diskutujících takovéto "argumenty" nepoužívá, to by se tady mohlo hemžit výpady typu "a jistě se nemyješ" apod.

5) Sice se motáš kolem nějakých řemeslníků, ale vědět neznamená umět. A tak se ti může zdát, že je někdo křivák, protože oproti tobě má mnohem víc prostoru, kam uhnout. Ty ovšem narazíš.
Podle těch řemeslníků mám trochu obavy, abys nebyl silně chycený ferrenovštinou. Ovšem to, okolo koho se motám, je další čirá spekulace. Pokud o někom tvrdím, že je křivák, nejsou na vině mí řemeslníci, ale tvé výroky, třeba zrovna ten, na který nyní odpovídám.

6) Takže pokud chceš, mým záměrem snad je, aby ses stal velmi obezřetným ve svých tvrzeních, protože vždycky může být všechno jinak. Ale vychovávat nikoho nemíním, většinou je to bezvýsledné, pokud nechce on sám. A pozná se to třeba podle postoje k té vůbec z prvních školních úloh.
Tak to zadávání úlohy, k tomu už jsem napsal jasně postoj, ty tady, anonymní tečko, nejsi žádná autorita k zadávání domácích úkolů. Ty si umíš velice rychle tvořit svá pravidla a třeba takový T_x na to vždycky skočí. Pokud sis vymyslel nesmyslný domácí úkol a to, že ho nebudu řešit, má být důkazem chyby na mé straně, tak je to jen důkaz tvé demagogie a křiváctví.

Víno je dopito, pročež se omlouvám, nechce se mi hledat a opravovat případné překlepy. Tento spor považuji za ukončený a nebudu, tečko, dál reagovat, jedině snad při jiných projevech tvého křiváctví jinde ti opět s gustem sdělím svůj názor, že jsi křivák.

Citovat příspěvek

19:32:23 04.02.2012

F.P : a ulevilo se pánovi, když se z něj ten hnůj vyvalil? Neznám tě, ale podle kultivovaného projevu to vypadá, že jsi velmi úspěšným absolventem Drachovského university. To je terminus technikus, kteří znají občané Soběslavi mého věku... Pro lid obecný z jinýcch měst přiblížím: dneska jsou to základní školy praktické. A řekl bych: prospěl s vyznamenáním! :D :D :D :D :D

Citovat příspěvek

Autor: F.P

18:43:50 04.02.2012

Kirtap beru si tě do ust proto, že jsi zde nedavno zdělil, že ty maš zde tento chaos na starosti a že budeš nevhodne přispěvky mazat, chapeš a mažeš jen co se ti hodi a ty navažeče co se navažeji do slušnych inteligentnich lidi, třeba jako je pan Radim Doležílek, sproste provokatery co jej uraželi tak tohle nemažete z toho mate očividně velkou radost jen se podivejte zpět kdo jej začal uražet a nejen jeho byl to j.k a P a přidaji se dalši, j.k, je velmi aktivni hulvat a sprostě se navaži do každeho. Ta sebranka vždy nervově nevydrži a do kdekoho se navažeji a uraži, jenže panu Radimu Doležílkovi jste vymazali přispěvky, když se proti jejich napadani ozval. Nevzdělanec traktorista P ze zapadakova ze smrdute Horky, ten si leta tady dovoluje sprostoty vuči každemu beztrestně (kromě svych kumpanu) až neunosně a nic s tim nedělate proč. Kdo ma ty jejich sproste vylevy snašet, nikdo jim nemuže za to že jsou nervově narušeni a stale obtěžuji ostatni, stejně nikomu nic neporadi jen tazatele uražeji a tazatel musi snašet jejich sprostotu, nebo zdrhat. Zašli až tak daleko, že jim VADI a za to jej uražeji že zminěny pan ma doktorat a chytaji se omezenci stebla, vymyšleji si jen aby mu mohli dat co proto. Jeden nadenik horal - uživatel již zaslal 1063 příspěvků (---.upol.cz) Datum: 03. 02. 2012 10:54
ktery vyšel z 4 třidy obecne napsal panu Doležilkovi, že je rozčililo, že napsal, že ma doktorat, kdo horalovi za to muže že se neučil a jen maloval po stěnach kosočtverce s čarkou uprostřed ? Pan Doležilek byl s teto džungle jak piše v šoku a nic nedělate proto aby tomu tak nebylo, proč nesmažete všechny vulgarni napadani, sproste nadavky, uraženi od hulvatu jako jsou j.k, P, zahradnika, lasta a spol. Kdy vyčistite ten hnusny chliv od těchto chlivaku, třeba takovemu P to vyhovuje protože cely život vozil hnuj traktorem a je pořadně timto oderem načichly !

Citovat příspěvek

16:15:22 04.02.2012

F. P
Nemas mindrak, ze se s tebou nikdo moc nebavi? Pritom mas prehled a rozumis skoro vsemu. Je te tady opravdu skoda. Zkus politiku. Treba v Hlince u Osoblahy.
Kdyz neuspejes, nic se nedeje, mozna po tobe hrabne nadejny mlamoj R.D. Ze tveho psani je zrejme, ze jsi polyglot, tak muzes byt pro doktoranda v cizine uzitecny. S tebou v patach pak zahy zmakne i doktoraD levou zadni.
Dej si ochtla haluzkovice, zvaz to a dej vedet ... ;)

j.k.
:D :)

ďaur
Treba jo, kdyz poradne zatlacis :D

Citovat příspěvek

Autor: ďaur

16:04:39 04.02.2012

myslím, že je čas to tady ukončit, třeba se mi to podaří...

Citovat příspěvek

Autor: j.k.

15:51:52 04.02.2012

Kirtap - "...zatím se tady čtením jen bavím..." - kua, chlapi, veď mi sme tu cenzorovi pre srandu.. :-)

Citovat příspěvek

15:27:52 04.02.2012

Kirtap
Ten clovek vypada nemocne. Z toho by slezly chlupy i h"I"ene, kdyby se zapomnela.
Mozna by mu tydenni odpocinek prospel ...

cora
U vas takovym rikavaji zmotanec, zejo? A pry se rekrutujou hlavne z okoli Pavlova a Klentnice - mist to nechvalne znamych udajne nejvyssim vyskytem debility pomalu v cele stredni Evrope a prilehlych vesnicich.
Tenhle vejlupek vsak pusobi dojmem potomka staryho Magdona. Koralka taky dela divy ...

Citovat příspěvek

Autor: Kirtap

15:07:22 04.02.2012

F.P - nevím proč si mně bereš do huby, zatím se tady čtením jen bavím, "já" tady zatím nesmazal jediný příspěvek (a že jich je nahlášených). Dal jsem na radu "moudřejších" a dělám si svůj obrázek o pisatelích, špinavou práci nechávám ostatním. (td)

Citovat příspěvek

Autor: .

13:54:42 04.02.2012

uá, školní úlohy mají za úkol někomu něco ozřejmit. Že o to nestojíš, je tvoje věc. V žádném případě z tebe - ani nikoho jiného - nemám v úmyslu dělat blba, obzvlášť když to většinou dotyčný zvládne za vydatné pomoci své užvaněnosti sám. Většinou platí, že je lépe mlčet a nechat druhé, ať si myslí, že jsem trouba, než otevřít ústa a potvrdit jim to. :)

Ty sám fotíš dobu srovnatelnou s panem Doležílkem, a přesto toho tolik máš co napsat. I když většinou o lidech. :S
Sice se motáš kolem nějakých řemeslníků, ale vědět neznamená umět. A tak se ti může zdát, že je někdo křivák, protože oproti tobě má mnohem víc prostoru, kam uhnout. Ty ovšem narazíš. :)

Takže pokud chceš, mým záměrem snad je, aby ses stal velmi obezřetným ve svých tvrzeních, protože vždycky může být všechno jinak. Ale vychovávat nikoho nemíním, většinou je to bezvýsledné, pokud nechce on sám. A pozná se to třeba podle postoje k té vůbec z prvních školních úloh. :D

Zdravím

Citovat příspěvek

Autor: anous

12:48:04 04.02.2012

BoD
Pravda, ráj už začal. :D Musí se nechat prostor taky pro "multinome", jinak by člověk nevěděl jak má fotit že F.P. :D

Citovat příspěvek

12:07:17 04.02.2012

Tečka: já jsem si toho domácího úkolu všiml už tenkrát a jen jsem nevěřícně zakroutil hlavou. V příspěvku, na který odkazuješ, je popsán technicky jakýsi postup, který je možné realizovat s technikou jakéhokoliv výrobce. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nevidím na svých výrocích nic, co by tomu odporovalo. Předpokládám, že ze mě chceš udělat blba, tak tu otázku trochu upřesni, nebo spíše její záměr, nebo ještě spíše mé pochybení a provinění, protože tento domácí úkol já dělat nebudu.

Citovat příspěvek

Autor: .

11:56:15 04.02.2012

Nechme toho. Moudrý člověk ví, že čím víc toho ví, tím toho ví méně. Pan Doležílek je výjimka. Ví naprosto všechno (soudě podle jeho ramen) krom jedné drobnosti - jaký si má koupit foťák.
Tak až vyřeší ještě tuhle otázku, nebude mít asi aní ve světovém měřítku konkurenci. A pak už na tom světě nastane konečně ráj. :D

Zdravím

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: