Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

společnost nikon levně

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: společnost nikon levně

Autor: LudekBrno

19:07:52 05.03.2012

mj78:

v tom případě beru své vyjádření zpět a máš plnou pravdu. To považuju za základní slušnost internetových prodejců, že pokud objednám něco, co není skladem, dají vědět kdy asi můžu čekat. A pokud dokonce měli napsáno, že skladem je, tak čekám současně i omluvu.

Citovat příspěvek

Autor: kasy

17:51:40 05.03.2012

Koupil jsem u nich objektiv a jediný "problém" byl, že jsem si počkal skoro tři týdny. To mi nevadilo a počítal jsem s tím. Jinak faktura a vyplněný záručák byly v balíčku. Na komunikaci si stěžovat nemůžu, na dva dotazy mi odpověděli prakticky ihned a odeslání zboží také oznámili. Vypadá to, že začínají a začátky, jak známo, bývají těžké. :)

Citovat příspěvek

Autor: mj78

16:28:46 05.03.2012

LudekBrno Napsal:
-------------------------------------------------------
> mj78:
>
> A čekáš, že ti budou telefonovat a psát sami, aniž
> bys je o to žádal? .......

Pravda, asi jsem to špatně formuloval.
V případě objednání foťáku u kterého mají napsáno že je skladem a ve skutečnosti ho skladem nemají, bych očekával že ti napíšou omluvu s případným vyrozuměním kdy by to mohlo být naskladněno. To se nestalo. Myslím že to je (nebo podle mě by mělo být) standardním fungováním prodejce. Když si tedy telefonicky zjistíš jak to je, tak po uplynutí doby za kterou by se zboží mělo naskladnit se ti opět neozvou aby ses dozvěděl skutečný stav... je to nějaká nadstandardní služba?

Citovat příspěvek

Autor: Ferin007

16:00:30 22.02.2012

LudekBrno Napsal:
-------------------------------------------------------
> A čekáš, že ti budou telefonovat a psát sami, aniž
> bys je o to žádal? (tu)

Citovat příspěvek

Autor: LudekBrno

15:08:54 22.02.2012

mj78:

A čekáš, že ti budou telefonovat a psát sami, aniž bys je o to žádal? :) Sorry, ale tvoje vyjádření nemá žádnou logiku. Pochopil jsem z něj, že když jim nezavoláš nebo nenapíšeš, nic se nedozvíš, ale z toho by vyplývalo, že když napíšeš nebo zavoláš, tak se to dozvíš :)

Citovat příspěvek

Autor: mj78

14:44:18 22.02.2012

Nedoporučuju.
Nekomunikujou, pokud nenapíšu nebo nezavolam tak se k žádné informaci nedoberu.

Citovat příspěvek

Autor: Mila_xl

18:09:13 27.01.2012

Zkusenosti nemam, ale kdyz jsem jen tak orientacne pohledal (Canon) tak napr. EOS 60D tam maji asi o 700 Kc draz nez v Megapixelu, a to neni nejlevnejsi obchod, ale je spolehlivy ... (tu)

Citovat příspěvek

společnost nikon levně

Autor: kunsthistoricka

18:00:34 27.01.2012

Prosím o radu. Nemáte někdo zkušenosti s firmou Nikon levně? Ať už pozitivní či negativní, myslím dodání zboží, jednání se zákazníkem, možné reklamace a podobně. Předem děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: