Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:kompakt s výměnnými objektivy (Nikon/Oly/Sony)

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

kompakt s výměnnými objektivy (Nikon/Oly/Sony)

Autor: Radon99

10:11:58 21.10.2011

mám přislíbený fotodárek, z určitých důvodů je omezený na výše uvedené značky a protože už dlouho uvažuji o prodeji svého Oly 420 a přechodu na něco menšího, vychází mně to momentálně na Sony NEX 5n v kitu s 2 objektivy (16 + 18-55mm).

Jsem si vědomý určitých omezení (rozměrnější, obrazově průměrné objektivy) oproti Oly, ale rád bych měl rezervu v horších světelných podmínkách a porovnávací testy v takovém případě vycházejí jednoznačně pro Sony. Full HD video jsem sice zatím nepotřeboval, ale pár minut videa z dovolené se také hodí. A 50/50 jsem rozhodnutý dokoupit ten skvělý hledáček. Myslím, že na kolo a běžky mně bude ten 16mm (24mm) objektiv stačit, většinu fotek u Oly mám stejně na 14mm (28mm). Přesto červíček pochybností hlodá a tak to tady zkusím - z jakých důvodů byste volili jiný (a jaký) model ze tří výše uvedených značek?

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: