Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

který fotoaparát z uvedeného seznamu?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: který fotoaparát z uvedeného seznamu?

Autor: vanDave

22:56:38 02.08.2011

Dobrá volba, teď jsem si to téma přečetl a zrovna jsem Ti to chtěl navrhnout, tak ať slouží. (tu)
Ještě je dobrý Canon SX 210.

Citovat příspěvek

Autor: Petr S.

15:35:52 01.08.2011

Děkuji za rady a tipy. Nakonec jsem objednat sony HX5, tak snad budu spokojený. Díky! (tu)

Citovat příspěvek

Autor: Jirka X

16:55:15 31.07.2011

V řadě Sony bych volil HX 5.

Citovat příspěvek

Autor: Mila_xl

15:42:07 31.07.2011

Podle mě je při cenové představě 5TK, a aby to nemělo moc velké problémy v šeru, apod., výběr nesmírně obtížný. Malý čip, moc Mpix je vždycky k prdu. Když přecházíš z konofilmu, zauvažuj, jestli si nepřišetřit a nejít do bazarového DSLR, nic jiného tě dle mého názoru neuspokojí.... M.

Citovat příspěvek

Autor: Petr S

15:31:28 29.07.2011

Děkuji za rady, pořád se ale ztrácím ve spoustě modelech. Snad už alespoň hledám na správné planetě ;)
Nyní jsem si našel tuto skupinku 5 fotoaparátů a nemůžu se nějak rozhodnout. ten sony w390 mě láká, ale nenašel jsem o něm moc informací. Máte někdo zkušenost s nějakým z těchto kousků? Díky
[url]http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/srovnani-produktu--samsung-wb2000_-_sony-cyber-shot-dsc-w390_-_sony-cyber-shot-dsc-w380_-_sony-cyber-shot-dsc-wx7_-_sony-cyber-shot-dsc-hx7/?fromclipboard [/url]

Citovat příspěvek

Autor: Umbrella

18:04:42 28.07.2011

guru aspon radi dobre :D

Citovat příspěvek

Autor: j.k.

15:51:18 28.07.2011

no jo... "místní guru" :-)

Petr - asi tazko ocakavat, za niekto ma v praxi odskusane vsetky alebo vacsinu modelov, ktore uvadzas - akekolvek porovnanie bude len z vycitanych rozumov ...takze aspon k jednemu - zx3 mame ako jeden z obrazovych zapisnikov v atelieri a v pohode - slusne video, nadpriemerna vydrz (to ale zavisi od stylu fotenia), zbytocne moc Mpix, radsej mam nastavenu nizsiu hodnotu ...primerane obrazove vystupy, siroky objektiv a imho vhodny rozsah zoomu, komfortne ovladanie (ale to moze byt tiez vec nazoru a zvyku). Namiesto prepajania s PC by som rozhodne doporucoval radsej citacku ...aparat pri videu vyuzije aj rychlejsiu kartu (Class10). Mame strieborny, dnes by som radsej volil tradicny cierny, ten lesk mi obcas vadi...

...tot vse...

Citovat příspěvek

Autor: bmx

15:43:07 28.07.2011

dobre, vyber si v cenove relaci Canon, nebo Sony, jsou to znacky,ktere i levne kompakty umi...asi tak... ;)

Citovat příspěvek

15:33:41 28.07.2011

Tomu říkám "plnohodnotná" odpověď a rada! (td) Podle počtu příspěvků seš asi místní guru a značkuješ si teritorium. Proč vůbec odpovídáš na téma, když z tebe nevyleze nic kloudnýhio? :S
Doufám, že tu nejsou všichni odborníci jako ty, kteří se s obyčejnými lidi baví s despektem!

Citovat příspěvek

Autor: bmx

15:08:26 28.07.2011

na spatne planete jsi vybiral...pana...oly...BRRR (td)

Citovat příspěvek

který fotoaparát z uvedeného seznamu?

14:59:06 28.07.2011

Dobrý den,
chci koupit nový foťák za cenu kolem 5 000 Kč a sám jsem si našel tyto modely:
[url] http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/srovnani-produktu--panasonic-lumix-dmc-fs33_-_panasonic-lumix-dmc-zx3_-_canon-powershot-sx210-is_-_olympus-sz-20_-_olympus-vr-320_-_olympus-mju-tough-6020_-_olympus-mju-tough-8010_-_olympus-tg-610_-_olympus-tg-810_-_olympus-tg-310/?fromclipboard[/url]

Poradíte mi z této nabídky, případně i jiný model, který má nejméně much a chybiček, které by mě časem chyběly nebo naopak otravovaly?
Jen poznamenávám, že v tom srovnání neuvádějí v tabulce vždy správné parametry (viz. např USB, rozměry, pamětová media,..)

Účel použití by mělo být běžné focení na dovolených, při oslavách a různých aktivitách, žádné extra nastavování a profi focení. Rád bych, aby to nemělo moc velké problémy v šeru, umělo i solidní video, vydžela rozumně baterie, bezproblémové propojení s PC. Vodotěsnost a další parametry beru spíše jako bonus.

Děkuji za každou radu.
Petr

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: